Feyenoord zegt contracten Botteghin en Van Beek formeel op
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de aflopende contracten van Eric Botteghin en Sven van Beek formeel opgezegd. Hetzelfde geldt voor keeper Ramón ten Hove, George Johnston en Bart Nieuwkoop.
De 33-jarige Botteghin kwam in 2015 over van FC Groningen, Van Beek (26), Nieuwkoop (25) en Ten Hove (23) zijn afkomstig uit de jeugdopleiding. Van Beek speelt momenteel op huurbasis bij Willem II, Johnston bij Wigan Athletic.
De formele opzegging of afzien van het lichten van de optie betekent niet altijd het einde van de samenwerking. De clubs kunnen op een later moment nog met de spelers in gesprek over een nieuwe verbintenis voor komend seizoen.
Deze formele opzegging moet op basis van de geldende CAO voor 1 april gebeuren bij verlengde spelerscontracten die aflopen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
6 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
11 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
14 uur geleden