Feyenoord wint van AS Roma in De Kuip (1-0)
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met AS Roma in de kwartfinale van de Europa League gewonnen (1-0). Mats Wieffer maakte in de 53e minuut het enige doelpunt. De middenvelder, vorig seizoen nog actief voor Excelsior, trof doel met een afstandsschot. Beide ploegen treffen elkaar komende donderdag in Rome voor de return.
Feyenoord ontsnapte in de slotfase van de eerste helft aan een achterstand. Lorenzo Pellegrini miste in de 43e minuut een strafschop, na een handsbal van Wieffer. Even na de goal van Wieffer kopte verdediger Roger Ibanez van AS Roma op de lat. Een oplettende Oussama Idrissi bracht vervolgens redding op de doellijn.
AS Roma zag drie belangrijke spelers uitvallen in De Kuip, waar de toeschouwers zich goed gedroegen. Paulo Dybala,Tammy Abraham en Pellegrini moesten zich geblesseerd laten vervangen. Het is onduidelijk of ze er volgende week bij zijn in Stadio Olimpico.
AS Roma versloeg Feyenoord vorig jaar in de finale van de Conference League (1-0).
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
55 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
56 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
4 uur geleden