Feyenoord wint na vroege 2-0-achterstand bij Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles na een vroege achterstand van 2-0 toch gewonnen. In de Adelaarshorst, de thuisbasis van de nog puntloze ploeg uit Deventer, werd het 4-3 voor de Rotterdammers.
Al na 13 minuten leidde Go Ahead met 2-0 door een eigen doelpunt van Patrik Walemark en een rake kopbal van Isac Lidberg. Walemark werkte de bal onfortuinlijk in eigen doel na een schot van Evert Linthorst. Nog voor rust kwam Feyenoord op gelijke hoogte via twee doelpunten van Danilo, waarna Javairô Dilrosun de ploeg van trainer Arne Slot met een diagonaal schot met links op voorsprong schoot. Met een fraai schot van afstand zorgde de Pool Sebastian Szymanski voor de 2-4, waarna Oliver Edvardsen diep in blessuretijd nog de 3-4 binnengleed.
Bij Feyenoord maakte de Noor Fredrik Bjørkan zijn debuut. Hij verving de zieke Lutsharel Geertruida.
Feyenoord heeft na vijf wedstrijden 13 punten, twee minder dan koploper Ajax. Feyenoord heeft wel een punt meer dan PSV, dat zaterdagavond met 2-1 verloor bij FC Twente
Meer uit Voetbal
BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
18 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
18 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
18 uur geleden