Feyenoord wil selectie nog aanvullen met middenvelder
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord hoopt op korte termijn nog een middenvelder aan de selectie toe te voegen. Dat zei technisch directeur Frank Arnesen maandag bij de presentatie van de Slowaakse spits Robert Bozenik, die een contract voor 4,5 jaar ondertekende.
"Feyenoord is gezond, maar er is nu geen geld meer voor transfers. We zullen creatief moeten zijn. Huren is de enige optie", aldus Arnesen.
Bozenik wordt bij Feyenoord langzaam gebracht. "Hij is pas twintig jaar. Dit is de eerste stap in het buitenland voor hem", zei de technisch directeur. "We hebben intensief contact met Robert gehad. Hij is een hele goede en nuchtere jongen met veel ambities. Meerdere clubs wilden hem hebben, maar hij heeft bewust voor Feyenoord gekozen. Hij wil stap voor stap vooruit in zijn carrière."
Feyenoord laat deze transferperiode geen spelers meer gaan, en zeker geen basisspelers. Een vertrek van aanvoerder Steven Berghuis is uitgesloten, ook als PSV zich bij een vertrek van Steven Bergwijn meldt voor de aanvoerder van Feyenoord. "Dan neem ik mijn telefoon niet op", was Arnesen duidelijk.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
15 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
16 uur geleden