Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord wil selectie nog aanvullen met middenvelder

Feyenoord wil selectie nog aanvullen met middenvelder

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord hoopt op korte termijn nog een middenvelder aan de selectie toe te voegen. Dat zei technisch directeur Frank Arnesen maandag bij de presentatie van de Slowaakse spits Robert Bozenik, die een contract voor 4,5 jaar ondertekende.

"Feyenoord is gezond, maar er is nu geen geld meer voor transfers. We zullen creatief moeten zijn. Huren is de enige optie", aldus Arnesen.

Bozenik wordt bij Feyenoord langzaam gebracht. "Hij is pas twintig jaar. Dit is de eerste stap in het buitenland voor hem", zei de technisch directeur. "We hebben intensief contact met Robert gehad. Hij is een hele goede en nuchtere jongen met veel ambities. Meerdere clubs wilden hem hebben, maar hij heeft bewust voor Feyenoord gekozen. Hij wil stap voor stap vooruit in zijn carrière."

Feyenoord laat deze transferperiode geen spelers meer gaan, en zeker geen basisspelers. Een vertrek van aanvoerder Steven Berghuis is uitgesloten, ook als PSV zich bij een vertrek van Steven Bergwijn meldt voor de aanvoerder van Feyenoord. "Dan neem ik mijn telefoon niet op", was Arnesen duidelijk.

Meer uit Voetbal

Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

17 minuten geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

18 minuten geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

52 minuten geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

1 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

1 uur geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

2 uur geleden
Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

3 uur geleden