Feyenoord wil revanche op Heerenveen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zich woensdag tijdens de kwartfinale van de KNVB-beker tegen Heerenveen revancheren voor de smadelijke competitienederlaag van vorige maand in Friesland (3-0). "Ik heb wel het idee dat dit leeft binnen de groep", vertelde trainer Dick Advocaat.
Feyenoord verloor op 27 januari kansloos bij Heerenveen. Trainer Advocaat was na dat duel zo teleurgesteld dat het even leek alsof hij dacht aan opstappen. Inmiddels kijkt de ervaren Hagenaar weer met veel vertrouwen uit naar de ontknoping van het seizoen. Hij genoot afgelopen zondag van de tweede helft van zijn ploeg tegen Willem II (5-0).
Feyenoord is nog maar drie goede wedstrijden verwijderd van winst van de KNVB-beker. "De wedstrijd van tegen Heerenveen is heel belangrijk, maar ook via de competitie kunnen we ons nog plaatsen voor Europees voetbal", weet Advocaat. " We zijn ook daar nog volop in de race."
De winnaar van het duel tussen Heerenveen en Feyenoord speelt in de halve finale een thuiswedstrijd tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.
5 uur geledenGLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.
6 uur geledenLUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is het Eredivisieseizoen begonnen met een ruime thuiszege op het gepromoveerde Willem II. In de Adelaarshorst werd het 4-1 voor de club uit Deventer, die vorig jaar twaalfde werd in de Eredivisie.
8 uur geleden