Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord wil revanche op Heerenveen

Feyenoord wil revanche op Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zich woensdag tijdens de kwartfinale van de KNVB-beker tegen Heerenveen revancheren voor de smadelijke competitienederlaag van vorige maand in Friesland (3-0). "Ik heb wel het idee dat dit leeft binnen de groep", vertelde trainer Dick Advocaat.

Feyenoord verloor op 27 januari kansloos bij Heerenveen. Trainer Advocaat was na dat duel zo teleurgesteld dat het even leek alsof hij dacht aan opstappen. Inmiddels kijkt de ervaren Hagenaar weer met veel vertrouwen uit naar de ontknoping van het seizoen. Hij genoot afgelopen zondag van de tweede helft van zijn ploeg tegen Willem II (5-0).

Feyenoord is nog maar drie goede wedstrijden verwijderd van winst van de KNVB-beker. "De wedstrijd van tegen Heerenveen is heel belangrijk, maar ook via de competitie kunnen we ons nog plaatsen voor Europees voetbal", weet Advocaat. " We zijn ook daar nog volop in de race."

De winnaar van het duel tussen Heerenveen en Feyenoord speelt in de halve finale een thuiswedstrijd tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Internazionale weer tweede in Serie A na zege op Como

MILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.

1 uur geleden
Zirkzee scoort in doelpuntrijk gelijkspel Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.

1 uur geleden
PSV pakt na eenvoudige zege op Cambuur leiding in de Eredivisie

LEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.

2 uur geleden
Meerdink met twee treffers aan basis zege AZ op FC Groningen

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.

2 uur geleden
Scheidsrechter Kooij erkent na duel Twente - Ajax fout

ENSCHEDE (ANP) - Scheidsrechter Joey Kooij baalde van zijn optreden in het thuisduel van FC Twente tegen Ajax (2-2). Bij een voorsprong van 1-2 voor de bezoekers onderbrak hij een veelbelovende aanval van de thuisploeg omdat hij van videoscheidsrechter Dennis Higler hoorde dat Wout Weghorst een strafschop had veroorzaakt. Bij het zien van de beelden zag hij het anders. Geen penalty voor Ajax, maar FC Twente was vooral boos dat hen de gelijkmaker was ontnomen.

3 uur geleden
Weghorst: blij met benutte strafschop en zeer verdiend punt

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst speelde een hoofdrol in het thuisduel van FC Twente tegen zijn oude club Ajax (2-2). "Ik ben blij dat ik ons een zeer verdiend punt heb kunnen bezorgen", zei hij.

3 uur geleden
Liverpool vierde in Premier League na zege op Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich in de Premier League herpakt van de nederlagen tegen Arsenal en Fenerbahçe. De ploeg van coach Andoni Iraola won met 3-1 bij Crystal Palace in Londen. Liverpool staat door de zege met 18 punten op de vierde plaats.

4 uur geleden