Feyenoord wil praten met Slot over langer verblijf
ROTTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Dennis te Kloese van Feyenoord heeft goede hoop coach Arne Slot te kunnen behouden. Dat zei hij maandag na de huldiging van de Rotterdamse club op de Coolsingel tegen Feyenoord TV.
"We hebben denk ik een heel mooi verhaal om Arne langer aan ons te binden. Als de confetti straks een beetje naar beneden is gevallen, gaan we weer bij elkaar zitten", zei Te Kloese.
Slot verlengde zijn contract vorig jaar zomer tot medio 2025. De Engelse club Leeds United meldde zich in februari bij Feyenoord, maar toen besloot hij de Rotterdamse club trouw te blijven. De trainer heeft zich nu nog niet over zijn toekomst uitgelaten. Ook bij de huldiging, waar hij hartstochtelijk werd toegezongen door de fans, deed hij dat niet.
"Die populariteit bij de fans doet zeker wat met mij. Dat maak je als trainer niet altijd mee dat ze willen dat je langer blijft. Het is bekend dat ik nog een doorlopend contract heb van twee jaar en verder is dit niet het moment om er iets over te zeggen", zei Slot na de huldiging.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
59 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
3 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
8 uur geleden