Feyenoord wil praten met Slot over langer verblijf
ROTTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Dennis te Kloese van Feyenoord heeft goede hoop coach Arne Slot te kunnen behouden. Dat zei hij maandag na de huldiging van de Rotterdamse club op de Coolsingel tegen Feyenoord TV.
"We hebben denk ik een heel mooi verhaal om Arne langer aan ons te binden. Als de confetti straks een beetje naar beneden is gevallen, gaan we weer bij elkaar zitten", zei Te Kloese.
Slot verlengde zijn contract vorig jaar zomer tot medio 2025. De Engelse club Leeds United meldde zich in februari bij Feyenoord, maar toen besloot hij de Rotterdamse club trouw te blijven. De trainer heeft zich nu nog niet over zijn toekomst uitgelaten. Ook bij de huldiging, waar hij hartstochtelijk werd toegezongen door de fans, deed hij dat niet.
"Die populariteit bij de fans doet zeker wat met mij. Dat maak je als trainer niet altijd mee dat ze willen dat je langer blijft. Het is bekend dat ik nog een doorlopend contract heb van twee jaar en verder is dit niet het moment om er iets over te zeggen", zei Slot na de huldiging.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
2 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
3 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
3 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
18 uur geleden