Feyenoord wil Europese finale uitzenden op schermen in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Supporters van Feyenoord kunnen de finale van de Conference League in Albanië tegen AS Roma waarschijnlijk op grote schermen in De Kuip volgen. Als het lukt met de vergunningen en uitzendrechten, wil Feyenoord het stadion op woensdag 25 mei openstellen voor publiek. In de Albanese hoofdstad Tirana kunnen slechts een paar duizend supporters de Arena Kombëtare in om daar de finale te zien.
Het Albanese stadion heeft een capaciteit van 22.500 plaatsen. De kaartverkoop verloopt via de Europese voetbalbond UEFA. Beide finalisten krijgen een deel van de beschikbare kaarten toegewezen. Supportersvereniging FSV De Feijenoorder verwacht dat zo'n 8000 Rotterdamse fans naar Albanië reizen. Zij kunnen vermoedelijk niet allemaal het stadion in.
Feyenoord wil grote schermen plaatsen in De Kuip, zodat toch veel supporters met elkaar de eerste Europese finale van hun club in twintig jaar kunnen volgen. Vijf jaar geleden deed Feyenoord dat ook toen het kampioen kon worden in de uitwedstrijd tegen stadgenoot Excelsior. In een volle Kuip zagen de fans op de schermen hun ploeg met 3-0 verliezen. Een week later haalde Feyenoord alsnog de landstitel binnen.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
2 uur geleden