Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord wil Europese finale uitzenden op schermen in De Kuip

Feyenoord wil Europese finale uitzenden op schermen in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Supporters van Feyenoord kunnen de finale van de Conference League in Albanië tegen AS Roma waarschijnlijk op grote schermen in De Kuip volgen. Als het lukt met de vergunningen en uitzendrechten, wil Feyenoord het stadion op woensdag 25 mei openstellen voor publiek. In de Albanese hoofdstad Tirana kunnen slechts een paar duizend supporters de Arena Kombëtare in om daar de finale te zien.

Het Albanese stadion heeft een capaciteit van 22.500 plaatsen. De kaartverkoop verloopt via de Europese voetbalbond UEFA. Beide finalisten krijgen een deel van de beschikbare kaarten toegewezen. Supportersvereniging FSV De Feijenoorder verwacht dat zo'n 8000 Rotterdamse fans naar Albanië reizen. Zij kunnen vermoedelijk niet allemaal het stadion in.

Feyenoord wil grote schermen plaatsen in De Kuip, zodat toch veel supporters met elkaar de eerste Europese finale van hun club in twintig jaar kunnen volgen. Vijf jaar geleden deed Feyenoord dat ook toen het kampioen kon worden in de uitwedstrijd tegen stadgenoot Excelsior. In een volle Kuip zagen de fans op de schermen hun ploeg met 3-0 verliezen. Een week later haalde Feyenoord alsnog de landstitel binnen.

Meer uit Voetbal

Oproep voor Oranje kwam als verrassing voor debutant Emegha

WARSCHAU (ANP) - De oproep voor het Nederlands elftal kwam dinsdag als een verrassing voor Emmanuel Emegha. Dat zei de 22-jarige spits van Strasbourg in Warschau, waar hij in de uitwedstrijd tegen Polen (1-1) in de WK-kwalificatie in de 88e minuut mocht invallen en daarmee zijn debuut als international maakte.

9 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk kijkt terug op moeizame avond tegen Polen

WARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk kijkt terug op een moeizame avond in Warschau, waar het Nederlands elftal met 1-1 gelijkspeelde tegen Polen. "Ik denk dat het altijd lastig is om tegen een laag blok te spelen en kansen te creëren", zei de aanvoerder in een eerste reactie bij de NOS. "Dat is iets wat we moeten verbeteren."

11 uur geleden
Koeman kritisch op Oranje: dit was heel erg slecht

WARSCHAU (ANP) - Ronald Koeman was na het teleurstellende optreden van het Nederlands elftal bij Polen (1-1) kritisch. De bondscoach oordeelde vooral hard over de manier waarop Oranje kort voor rust achter kwam. Aanvoerder Robert Lewandowski stuurde met een handige actie Jakub Kaminski weg. De aanvaller was sneller dan Virgil van Dijk en speelde de bal door de benen van de ver uit zijn doel gelopen keeper Bart Verbruggen: 1-0.

11 uur geleden
De Jong ziet Oranje veel fout doen in afstemming en positioneren

WARSCHAU (ANP) - Frenkie de Jong vond dat het matige optreden van het Nederlands elftal tegen Polen (1-1) grotendeels kwam door het gebrek aan een bepaalde afstemming in het veld. "Hoe we ons positioneerden, was niet goed. We maakten vaak verkeerde keuzes aan de bal", analyseerde de middenvelder van FC Barcelona in stadion PGE Narodowy in Warschau.

11 uur geleden
Duitsland en Slowakije strijden in direct duel om WK-kwalificatie

LUXEMBURG (ANP) - Duitsland en Slowakije spelen maandag een direct duel om winst van WK-kwalificatiegroep A. De Duitsers wonnen vrijdagavond met 2-0 bij Luxemburg, en de Slowaken hielden zicht op rechtstreekse plaatsing voor het WK door in eigen huis te winnen van Noord-Ierland met 1-0.

12 uur geleden
Geschorste Van Hecke mist laatste kwalificatieduel met Litouwen

WARSCHAU (ANP) - Jan Paul van Hecke kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Litouwen. De verdediger kreeg vrijdag in het uitduel met Polen (1-1) in de blessuretijd van de tweede helft een gele kaart.

12 uur geleden
Oranje plaatst zich met zwak optreden bij Polen officieus voor WK

WARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal mag de tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna boeken. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman speelde in Warschau in een tegenvallende wedstrijd met 1-1 gelijk bij Polen en kan de eerste plaats in groep G alleen in theorie nog ontgaan.

12 uur geleden