Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord wil Europese finale uitzenden op schermen in De Kuip

Feyenoord wil Europese finale uitzenden op schermen in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Supporters van Feyenoord kunnen de finale van de Conference League in Albanië tegen AS Roma waarschijnlijk op grote schermen in De Kuip volgen. Als het lukt met de vergunningen en uitzendrechten, wil Feyenoord het stadion op woensdag 25 mei openstellen voor publiek. In de Albanese hoofdstad Tirana kunnen slechts een paar duizend supporters de Arena Kombëtare in om daar de finale te zien.

Het Albanese stadion heeft een capaciteit van 22.500 plaatsen. De kaartverkoop verloopt via de Europese voetbalbond UEFA. Beide finalisten krijgen een deel van de beschikbare kaarten toegewezen. Supportersvereniging FSV De Feijenoorder verwacht dat zo'n 8000 Rotterdamse fans naar Albanië reizen. Zij kunnen vermoedelijk niet allemaal het stadion in.

Feyenoord wil grote schermen plaatsen in De Kuip, zodat toch veel supporters met elkaar de eerste Europese finale van hun club in twintig jaar kunnen volgen. Vijf jaar geleden deed Feyenoord dat ook toen het kampioen kon worden in de uitwedstrijd tegen stadgenoot Excelsior. In een volle Kuip zagen de fans op de schermen hun ploeg met 3-0 verliezen. Een week later haalde Feyenoord alsnog de landstitel binnen.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

2 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

2 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

3 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

5 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

6 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

8 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

8 uur geleden