Feyenoord wil aanvaller Rodríguez uit Uruguay naar De Kuip halen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zich de komende dagen versterken met Luciano Rodríguez. De 20-jarige vleugelspits uit Uruguay staat nog onder contract bij Montevideo Liverpool in zijn geboorteland.
Trainer Arne Slot wilde aanvankelijk niet uitgebreid op de mogelijke komst van Rodríguez reageren. "Ik heb wel aangeven wat we nodig hebben om meer kans te maken op de tweede eindklassering, langer doorgaan in Europa en de KNVB-beker winnen", zei hij na het gelijkspel tegen FC Twente (0-0). "Maar ik weet niet of mijn wensen te realiseren zijn."
Slot bleek even later goed van de kwaliteiten van Rodríguez op de hoogte te zijn. "Hij is een rechtsbuiten, die ook in de spits uit de voeten kan. Hij heeft een goede techniek en kan uit het niets een goal maken. Vooral dat laatste ontbreekt er wel eens aan bij ons. Wij hebben soms veel kansen nodig om te scoren."
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
37 minuten geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
9 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
9 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
13 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
16 uur geleden