Feyenoord wil aanvaller Rodríguez uit Uruguay naar De Kuip halen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zich de komende dagen versterken met Luciano Rodríguez. De 20-jarige vleugelspits uit Uruguay staat nog onder contract bij Montevideo Liverpool in zijn geboorteland.
Trainer Arne Slot wilde aanvankelijk niet uitgebreid op de mogelijke komst van Rodríguez reageren. "Ik heb wel aangeven wat we nodig hebben om meer kans te maken op de tweede eindklassering, langer doorgaan in Europa en de KNVB-beker winnen", zei hij na het gelijkspel tegen FC Twente (0-0). "Maar ik weet niet of mijn wensen te realiseren zijn."
Slot bleek even later goed van de kwaliteiten van Rodríguez op de hoogte te zijn. "Hij is een rechtsbuiten, die ook in de spits uit de voeten kan. Hij heeft een goede techniek en kan uit het niets een goal maken. Vooral dat laatste ontbreekt er wel eens aan bij ons. Wij hebben soms veel kansen nodig om te scoren."
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.
13 minuten geledenLONDEN (ANP) - Southampton wordt beticht van spioneren bij een besloten training van Middlesbrough. De overkoepelende English Football League (EFL) is een onderzoek gestart. De twee teams uit het Championship spelen zaterdagmiddag hun eerste van twee wedstrijden in de play-offs om promotie naar de Premier League.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Luís Suárez staat open voor een rentree in het Uruguayaanse voetbalelftal en daarmee deelname aan het WK voetbal. "Ik zou nooit nee zeggen tegen het nationale team als ze me nodig hebben, zeker niet met een WK in aantocht", citeerde persbureau EFE de 39-jarige aanvaller, die in september 2024 na 143 interlands en 69 doelpunten afscheid nam van het nationale elftal. Suárez speelde in zijn carrière bij onder meer FC Groningen, Ajax, Liverpool en FC Barcelona en is nu actief bij het Amerikaanse Inter Miami.
2 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi vindt dat Neymar met Brazilië mee moet naar het WK voetbal. "We willen de beste spelers erbij hebben en Neymar, ongeacht zijn vorm, zal daar altijd bij horen," zei Messi in het programma Lo del Pollo. "Het zou fantastisch zijn om hem op het WK te zien, gezien wat hij betekent voor Brazilië en voor het voetbal."
3 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Wereldbond FIFA heeft voor het komende WK voetbal drie aparte openingsceremonies bedacht. Tal van sterren uit de muziekwereld zullen optreden bij de openingswedstrijden in de gastlanden Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
15 uur geleden