Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord wil aanvaller Rodríguez uit Uruguay naar De Kuip halen

Feyenoord wil aanvaller Rodríguez uit Uruguay naar De Kuip halen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zich de komende dagen versterken met Luciano Rodríguez. De 20-jarige vleugelspits uit Uruguay staat nog onder contract bij Montevideo Liverpool in zijn geboorteland.

Trainer Arne Slot wilde aanvankelijk niet uitgebreid op de mogelijke komst van Rodríguez reageren. "Ik heb wel aangeven wat we nodig hebben om meer kans te maken op de tweede eindklassering, langer doorgaan in Europa en de KNVB-beker winnen", zei hij na het gelijkspel tegen FC Twente (0-0). "Maar ik weet niet of mijn wensen te realiseren zijn."

Slot bleek even later goed van de kwaliteiten van Rodríguez op de hoogte te zijn. "Hij is een rechtsbuiten, die ook in de spits uit de voeten kan. Hij heeft een goede techniek en kan uit het niets een goal maken. Vooral dat laatste ontbreekt er wel eens aan bij ons. Wij hebben soms veel kansen nodig om te scoren."

Meer uit Voetbal

Dijkhuizen nieuwe hoofdtrainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.

13 minuten geleden
Verdediger Robertson zet loopbaan voort bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP/BELGA) - Andrew Robertson zet zijn loopbaan voort bij Tottenham Hotspur. Dat hebben de Spurs gemeld. De 32-jarige verdediger, die met Schotland deelneemt aan het WK, komt transfervrij over van Liverpool. In Londen wordt hij ploeggenoot van Xavi Simons en Micky van de Ven.

44 minuten geleden
Levchenko wil meer ruimte voor spelers om zich uit te spreken

AMSTERDAM (ANP) - Voorzitter Evgeny Levchenko van de Nederlandse spelersvakbond VVCS vindt dat voetballers te weinig ruimte krijgen om zich uit te spreken over politiek en mensenrechtenschendingen. Dat zegt hij in een interview met Vrij Nederland, dat hem sprak met het oog op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Ondanks ingreep VAR 21 foute beslissingen van scheidsrechters

ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.

4 uur geleden
Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

5 uur geleden
Mexico doet vertrouwen op richting WK met oefenzege op Servië

TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.

6 uur geleden
Gastland Mexico belooft veilig WK ondanks protesten

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.

7 uur geleden