Feyenoord weet nog niets over ernst blessure van Bijlow
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord weet nog niet hoe lang hij Justin Bijlow moet missen. De doelman heeft zondag in de uitwedstrijd tegen AZ een kuitblessure opgelopen. "Verschillende mensen kijken naar zijn kuitspier", zei de coach op een persconferentie voor de kwartfinale van de KNVB-beker van woensdagavond tegen AZ. "Daar komt eerdaags een diagnose uit."
De 26-jarige Bijlow wordt achtervolgd door blessureleed. Sinds zijn debuut in het eerste elftal van Feyenoord heeft hij ongeveer de helft van alle duels moeten overslaan. "We hebben een keeper die niet 34 competitieduels per seizoen speelt", zei Slot. "Hopelijk komt daar snel verandering in. Maar daar hebben we wel rekening mee gehouden. We hebben met Timon Wellenreuther een heel goede tweede doelman aangetrokken."
Bijlow barstte zondag in tranen uit toen hij naar de kant moest. "Maar hij heeft een geweldige mentaliteit", zei Slot. "Hij gaat nu niet drie weken in een hoekje zitten treuren."
Meer uit Voetbal
ATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.
19 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.
3 uur geledenCOVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.
10 uur geledenARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.
12 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.
22 uur geleden