Feyenoord weet nog niets over ernst blessure van Bijlow
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord weet nog niet hoe lang hij Justin Bijlow moet missen. De doelman heeft zondag in de uitwedstrijd tegen AZ een kuitblessure opgelopen. "Verschillende mensen kijken naar zijn kuitspier", zei de coach op een persconferentie voor de kwartfinale van de KNVB-beker van woensdagavond tegen AZ. "Daar komt eerdaags een diagnose uit."
De 26-jarige Bijlow wordt achtervolgd door blessureleed. Sinds zijn debuut in het eerste elftal van Feyenoord heeft hij ongeveer de helft van alle duels moeten overslaan. "We hebben een keeper die niet 34 competitieduels per seizoen speelt", zei Slot. "Hopelijk komt daar snel verandering in. Maar daar hebben we wel rekening mee gehouden. We hebben met Timon Wellenreuther een heel goede tweede doelman aangetrokken."
Bijlow barstte zondag in tranen uit toen hij naar de kant moest. "Maar hij heeft een geweldige mentaliteit", zei Slot. "Hij gaat nu niet drie weken in een hoekje zitten treuren."
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Argentijnse voetballer Nicolás Otamendi is gestopt als international. De 38-jarige verdediger was actief op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, waar hij met zijn land de finale verloor van Spanje. Hij won vier jaar geleden de wereldtitel met Argentinië in Qatar.
19 minuten geledenMIAMI (ANP) - Curaçao is in de groepsfase van de Concacaf Nations League gekoppeld aan onder meer Haïti. Dat is het resultaat van de loting in Miami. Beide landen waren deze zomer actief op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Suriname zit in een poule zonder WK-gangers.
1 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Steven Berghuis sprak van een "goede eerste stap" na de gewonnen uitwedstrijd bij FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League (1-4). Het duel in Servië was de eerste officiële wedstrijd onder de nieuwe trainer Míchel.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.
11 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst staat om 20.00 uur aan de aftrap van het thuisduel van FC Twente met Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League. De spits is transfervrij overgekomen van Ajax en nam maar een korte vakantie na zijn optreden met Oranje op het WK.
13 uur geleden