Feyenoord wacht op huurling Spajic
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wacht nog altijd op Uros Spajic. De Servische verdediger heeft zijn benodigde werkvergunning nog niet binnen en ontbreekt daarom ook zondag in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (aftrap 12.15 uur). Feyenoord huurt Spajic van de Russische club Krasnodar.
"Het in orde maken van zo’n vergunning, daar staat normaal gesproken 12 tot 14 dagen voor. We zitten nog binnen die termijn", zei trainer Dick Advocaat. "We krijgen alle medewerking, alleen gaat het gewoon niet sneller."
Advocaat moet het tegen ADO ook doen zonder Eric Botteghin, die vorige week tegen FC Twente (1-1) uitviel met een hamstringblessure. Lutsharel Geertruida zal hem weer vervangen centraal achterin. Aan de rechterkant komt daardoor een plek vrij voor Bart Nieuwkoop.
De van blessures herstellende Tyrell Malacia en Christian Conteh zijn er tegen ADO niet bij, maar Advocaat verwacht dat ze snel inzetbaar zijn. "Zij deden bijna alles mee op de training. We verwachten dat ze volgende week volledig kunnen aansluiten."
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.
7 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
10 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
10 uur geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
10 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
10 uur geledenERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.
10 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.
14 uur geleden