Feyenoord wacht op huurling Spajic
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wacht nog altijd op Uros Spajic. De Servische verdediger heeft zijn benodigde werkvergunning nog niet binnen en ontbreekt daarom ook zondag in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (aftrap 12.15 uur). Feyenoord huurt Spajic van de Russische club Krasnodar.
"Het in orde maken van zo’n vergunning, daar staat normaal gesproken 12 tot 14 dagen voor. We zitten nog binnen die termijn", zei trainer Dick Advocaat. "We krijgen alle medewerking, alleen gaat het gewoon niet sneller."
Advocaat moet het tegen ADO ook doen zonder Eric Botteghin, die vorige week tegen FC Twente (1-1) uitviel met een hamstringblessure. Lutsharel Geertruida zal hem weer vervangen centraal achterin. Aan de rechterkant komt daardoor een plek vrij voor Bart Nieuwkoop.
De van blessures herstellende Tyrell Malacia en Christian Conteh zijn er tegen ADO niet bij, maar Advocaat verwacht dat ze snel inzetbaar zijn. "Zij deden bijna alles mee op de training. We verwachten dat ze volgende week volledig kunnen aansluiten."
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
12 uur geleden