Feyenoord wacht op huurling Spajic
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wacht nog altijd op Uros Spajic. De Servische verdediger heeft zijn benodigde werkvergunning nog niet binnen en ontbreekt daarom ook zondag in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (aftrap 12.15 uur). Feyenoord huurt Spajic van de Russische club Krasnodar.
"Het in orde maken van zo’n vergunning, daar staat normaal gesproken 12 tot 14 dagen voor. We zitten nog binnen die termijn", zei trainer Dick Advocaat. "We krijgen alle medewerking, alleen gaat het gewoon niet sneller."
Advocaat moet het tegen ADO ook doen zonder Eric Botteghin, die vorige week tegen FC Twente (1-1) uitviel met een hamstringblessure. Lutsharel Geertruida zal hem weer vervangen centraal achterin. Aan de rechterkant komt daardoor een plek vrij voor Bart Nieuwkoop.
De van blessures herstellende Tyrell Malacia en Christian Conteh zijn er tegen ADO niet bij, maar Advocaat verwacht dat ze snel inzetbaar zijn. "Zij deden bijna alles mee op de training. We verwachten dat ze volgende week volledig kunnen aansluiten."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
23 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
1 dag geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 dag geleden