Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord vreest ernstige knieblessure voor Stengs

Feyenoord vreest ernstige knieblessure voor Stengs

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot kon na de zege van Feyenoord op FC Groningen (2-1) in de halve eindstrijd van de KNVB-beker nog geen duidelijkheid geven over de ernst van de knieblessure van Calvin Stengs. "Dat hij pijn heeft, dat is duidelijk", zei hij. "Jullie hebben hem ook zien huilen. Hopelijk was dat ook een beetje van de schrik."

Stengs raakte in de slotfase van de halve eindstrijd geblesseerd na een tackle van tegenstander Marvin Peersman. Hij was zichtbaar geëmotioneerd en ging met een brancard van het veld. Stengs greep naar een knie. Hij stond na de zomer van 2017 zo'n veertien maanden aan de kant met een zware knieblessure.

Slot was trainer van AZ toen Stengs zwaar geblesseerd raakte in een uitduel met PSV. "Na zijn knieblessure is hij een goede voetballer, maar voor zijn knieblessure was hij weergaloos", zei de coach. "Calvin had nu nooit bij Feyenoord gespeeld als hij niet zo'n zware knieblessure had opgelopen. Laat dit alsjeblieft niet weer een zware knieblessure zijn."

Stengs verscheen afgelopen zondag niet aan de aftrap van het uitduel met Almere City. "We moesten hem rust geven. Ik heb hem ook al een paar keer moeten wisselen", zei Slot. "We kijken naar hoe zwaar we iemand kunnen belasten. Stengs had behoefte aan rust, ook door zijn knie die soms opspeelt."

De kans lijkt klein dat Stengs zondag tegen PSV kan spelen. Quilindschy Hartman is mogelijk wel beschikbaar. De linksback ontbrak tegen FC Groningen omdat hij ziek was. Santiago Giménez was alleen geschorst voor het bekerduel met FC Groningen. Voor de geblesseerde Gernot Trauner en Justin Bijlow komt de topper tegen PSV te vroeg.

Koploper PSV verdedigt zondag een voorsprong van 10 punten op Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Japans bedrijf Yanmar neemt Almere City FC over

ALMERE (ANP) - Almere City FC wordt overgenomen door het Japanse bedrijf Yanmar. De club uit de Keuken Kampioen Divisie maakte maandag bekend dat het familiebedrijf, dat al tien jaar stadionsponsor is, een overeenkomst heeft getekend met Kroonenberg Groep over de overname van alle aandelen en het stadion van de club.

13 minuten geleden
Algemeen directeur De Haan langer bij sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract met algemeen directeur Ferry de Haan verlengd tot de zomer van 2028. De 52-jarige oud-prof is sinds medio 2021 werkzaam in Friesland en vervult sinds 2023 de rol van algemeen directeur bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.

25 minuten geleden
Officials Shukrula en Higler in actie bij EK-duel Polen-Zweden

NYON (ANP) - De Nederlandse officials Shona Shukrula en Dennis Higler komen dinsdag in actie bij het duel tussen Polen en Zweden op het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. Shukrula is de vierde official in St. Jakob-Park in Basel, Higler de assistent-videoscheidsrechter.

1 uur geleden
Voetbalster Yohannes vertrekt bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Voetbalster Lily Yohannes vertrekt bij Ajax. Dat maakte de 18-jarige international van de Verenigde Staten bekend op Instagram. "Na vijf jaar in het rood-wit is het tijd om deze prachtige club Ajax te verlaten", schreef de middenveldster.

1 uur geleden
Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

6 uur geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

12 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

12 uur geleden