Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord voorlopig zonder Geertruida wegens ziekte van Pfeiffer

Feyenoord voorlopig zonder Geertruida wegens ziekte van Pfeiffer

ROME (ANP) - Feyenoord kan voorlopig geen beroep doen op Lutsharel Geertruida. De verdediger heeft de ziekte van Pfeiffer, zo maakte trainer Arne Slot woensdagavond bekend tijdens zijn persconferentie in Rome.

"Hij is er om die reden de komende weken niet bij. Hoe lang het herstel gaat duren, kan ik niet zeggen. Dat is niet altijd te voorspellen. Maar normaal gesproken is hij er in ieder geval tot de interlandbreak niet bij", aldus Slot.

De Rotterdammers spelen donderdag in de Europa League tegen Lazio in Rome. Op zondag 18 september is PSV de tegenstander in de Eredivisie.

De 22-jarige Geertruida, die dit seizoen ook al op het middenveld speelde, is afkomstig uit de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij was al niet mee naar Rome, waar Feyenoord donderdag voor het eerst in Europa in actie komt sinds de finale van de Conference League.

"Na vorig seizoen hebben we de stap naar de Europa League gezet. Dat is al heel mooi, maar nu moeten we een nieuw boek gaan schrijven. We moeten vorig seizoen als inspiratie gebruiken, maar dit avontuur daar los van zien", aldus Slot, die met Lazio meteen een tegenstander van formaat treft.

"Lazio is vorig seizoen in de competitie boven AS Roma geëindigd. Qua gemiddelde leeftijd zijn zij het tegenovergestelde van onze selectie. Zij hebben met name jongens van 27 jaar en ouder. Qua voetbal lijken ze dan weer wel op ons. Lazio heeft een trainer die speelt om wedstrijden te winnen, zoals ik dat ook doe."

De aftrap in Rome is om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

9 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

9 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

10 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

12 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

12 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

19 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

21 uur geleden