Feyenoord voor derde wedstrijd op rij met dezelfde elf
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint voor de derde wedstrijd op rij met dezelfde elf spelers. Trainer Arne Slot houdt in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur vast aan het elftal dat de afgelopen weken de basis legde voor de overwinningen op Sparta Rotterdam (4-0) en RKC Waalwijk (0-2). De aanvallers Cyriel Dessers en Reiss Nelson ontbreken vanwege blessures in de Rotterdamse selectie.
Feyenoord staat op de derde plaats in de Eredivisie, met 9 punten achterstand op Ajax. De koploper won zaterdag al met 1-0 bij Willem II.
De wedstrijd in De Kuip begint om 14.30 uur. Voor het eerst sinds begin november mag Feyenoord het hele stadion weer gebruiken om supporters te ontvangen. Dit weekeinde moeten alle voetbalclubs de bezoekers van 13 jaar en ouder wel nog controleren op het coronatoegangsbewijs; vanaf de volgende speelronde hoeft dat niet meer.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
44 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
17 uur geleden