Feyenoord voor derde wedstrijd op rij met dezelfde elf
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint voor de derde wedstrijd op rij met dezelfde elf spelers. Trainer Arne Slot houdt in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur vast aan het elftal dat de afgelopen weken de basis legde voor de overwinningen op Sparta Rotterdam (4-0) en RKC Waalwijk (0-2). De aanvallers Cyriel Dessers en Reiss Nelson ontbreken vanwege blessures in de Rotterdamse selectie.
Feyenoord staat op de derde plaats in de Eredivisie, met 9 punten achterstand op Ajax. De koploper won zaterdag al met 1-0 bij Willem II.
De wedstrijd in De Kuip begint om 14.30 uur. Voor het eerst sinds begin november mag Feyenoord het hele stadion weer gebruiken om supporters te ontvangen. Dit weekeinde moeten alle voetbalclubs de bezoekers van 13 jaar en ouder wel nog controleren op het coronatoegangsbewijs; vanaf de volgende speelronde hoeft dat niet meer.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
35 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
56 minuten geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
2 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
16 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
22 uur geleden