Feyenoord voor derde wedstrijd op rij met dezelfde elf
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint voor de derde wedstrijd op rij met dezelfde elf spelers. Trainer Arne Slot houdt in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur vast aan het elftal dat de afgelopen weken de basis legde voor de overwinningen op Sparta Rotterdam (4-0) en RKC Waalwijk (0-2). De aanvallers Cyriel Dessers en Reiss Nelson ontbreken vanwege blessures in de Rotterdamse selectie.
Feyenoord staat op de derde plaats in de Eredivisie, met 9 punten achterstand op Ajax. De koploper won zaterdag al met 1-0 bij Willem II.
De wedstrijd in De Kuip begint om 14.30 uur. Voor het eerst sinds begin november mag Feyenoord het hele stadion weer gebruiken om supporters te ontvangen. Dit weekeinde moeten alle voetbalclubs de bezoekers van 13 jaar en ouder wel nog controleren op het coronatoegangsbewijs; vanaf de volgende speelronde hoeft dat niet meer.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
40 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
2 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden