Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord verwacht dat hij zijn topscorer Santiago Giménez niet lang hoeft te missen. De spits uit Mexico kampt met een lichte kuitblessure en slaat het thuisduel met Sparta Rotterdam zondagavond over.

Giménez kreeg woensdag in de eerste helft van het bekerduel met AZ last van een kuit, maar hij werd pas in de slotfase gewisseld. "Dan is het even afwachten hoe het dan gaat", zei Slot bij ESPN. "Hij heeft heel veel duels gespeeld. Maar nu houden we hem even aan de kant."

Giménez maakte voor de winterstop achttien doelpunten voor Feyenoord in de Eredivisie. Hij scoorde de afgelopen maand slecht eenmaal. De Mexicaan trof de laatste vijf duels geen doel voor de nummer 2 van de Eredivisie.

Bijlow

Feyenoord moet de geblesseerde doelman Justin Bijlow naar verwachting nog acht weken missen. Gernot Trauner en Thomas van den Belt zijn voorlopig ook niet inzetbaar en Quinten Timber is nog niet hersteld van een hersenschudding.

"We zijn gewend om veel wedstrijden te spelen", zei Slot. "Als je kijkt naar het programma, en daar heb je geen invloed op, dan hebben we nu allemaal topwedstrijden achter elkaar gehad. Dat zijn wedstrijden waarin het tempo en de intensiteit net iets hoger liggen dan in andere wedstrijden. Als je dat dan combineert met het feit dat je meerdere spelers bij de Azië Cup en Afrika Cup hebt, dan kan je dit verwachten."

Europa League

Feyenoord speelt komende donderdag een thuisduel met AS Roma in de Europa League.

Meer uit Voetbal

PSV begint bekertoernooi met eenvoudige zege op GVVV

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.

7 uur geleden
FIFA komt na kritiek met goedkopere kaarten voor WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.

9 uur geleden
Wiegman voor vijfde keer beste coach vrouwenteam bij FIFA Awards

DOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.

10 uur geleden
Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

12 uur geleden
Aanvaller Oufkir verruilt Sparta Rotterdam voor AZ

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.

13 uur geleden
Ajax legt verdediger Tomiyasu tot het einde van het seizoen vast

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.

14 uur geleden
FIFA roept Italiaan Donnarumma uit tot beste doelman

DOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.

16 uur geleden