Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord verwacht dat hij zijn topscorer Santiago Giménez niet lang hoeft te missen. De spits uit Mexico kampt met een lichte kuitblessure en slaat het thuisduel met Sparta Rotterdam zondagavond over.

Giménez kreeg woensdag in de eerste helft van het bekerduel met AZ last van een kuit, maar hij werd pas in de slotfase gewisseld. "Dan is het even afwachten hoe het dan gaat", zei Slot bij ESPN. "Hij heeft heel veel duels gespeeld. Maar nu houden we hem even aan de kant."

Giménez maakte voor de winterstop achttien doelpunten voor Feyenoord in de Eredivisie. Hij scoorde de afgelopen maand slecht eenmaal. De Mexicaan trof de laatste vijf duels geen doel voor de nummer 2 van de Eredivisie.

Bijlow

Feyenoord moet de geblesseerde doelman Justin Bijlow naar verwachting nog acht weken missen. Gernot Trauner en Thomas van den Belt zijn voorlopig ook niet inzetbaar en Quinten Timber is nog niet hersteld van een hersenschudding.

"We zijn gewend om veel wedstrijden te spelen", zei Slot. "Als je kijkt naar het programma, en daar heb je geen invloed op, dan hebben we nu allemaal topwedstrijden achter elkaar gehad. Dat zijn wedstrijden waarin het tempo en de intensiteit net iets hoger liggen dan in andere wedstrijden. Als je dat dan combineert met het feit dat je meerdere spelers bij de Azië Cup en Afrika Cup hebt, dan kan je dit verwachten."

Europa League

Feyenoord speelt komende donderdag een thuisduel met AS Roma in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal stuit op Duitsland in Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.

1 uur geleden
Feyenoord verrast en versterkt zich met transfervrije Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.

3 uur geleden
UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

4 uur geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

8 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

8 uur geleden
Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

10 uur geleden
Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

12 uur geleden