Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord verwacht dat hij zijn topscorer Santiago Giménez niet lang hoeft te missen. De spits uit Mexico kampt met een lichte kuitblessure en slaat het thuisduel met Sparta Rotterdam zondagavond over.

Giménez kreeg woensdag in de eerste helft van het bekerduel met AZ last van een kuit, maar hij werd pas in de slotfase gewisseld. "Dan is het even afwachten hoe het dan gaat", zei Slot bij ESPN. "Hij heeft heel veel duels gespeeld. Maar nu houden we hem even aan de kant."

Giménez maakte voor de winterstop achttien doelpunten voor Feyenoord in de Eredivisie. Hij scoorde de afgelopen maand slecht eenmaal. De Mexicaan trof de laatste vijf duels geen doel voor de nummer 2 van de Eredivisie.

Bijlow

Feyenoord moet de geblesseerde doelman Justin Bijlow naar verwachting nog acht weken missen. Gernot Trauner en Thomas van den Belt zijn voorlopig ook niet inzetbaar en Quinten Timber is nog niet hersteld van een hersenschudding.

"We zijn gewend om veel wedstrijden te spelen", zei Slot. "Als je kijkt naar het programma, en daar heb je geen invloed op, dan hebben we nu allemaal topwedstrijden achter elkaar gehad. Dat zijn wedstrijden waarin het tempo en de intensiteit net iets hoger liggen dan in andere wedstrijden. Als je dat dan combineert met het feit dat je meerdere spelers bij de Azië Cup en Afrika Cup hebt, dan kan je dit verwachten."

Europa League

Feyenoord speelt komende donderdag een thuisduel met AS Roma in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Trainer Van Persie voelt vertrouwen van iedereen bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie voelt veel vertrouwen van zijn spelers en de directie van Feyenoord. "Dat spreekt iedereen ook uit" , zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Twente. "Ze geven mij het gevoel dat we het samen gaan omdraaien."

3 minuten geleden
Duel om Johan Cruijff Schaal op 31 juli of 2 augustus

ZEIST (ANP) - De wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal, tussen de landskampioen van de Eredivisie en de bekerwinnaar, is komend voetbalseizoen op vrijdag 31 juli of zondag 2 augustus. De definitieve datum wordt vastgesteld als duidelijk is wat de Europese verplichtingen zijn van de twee deelnemende clubs. Dat meldt de KNVB.

7 minuten geleden
FC Utrecht-trainer Jans ziet PSV 'ook kwetsbare momenten' hebben

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans denkt niet dat zijn elftal zondag in de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen koploper PSV kansloos is. "Ze staan 9 punten voor op de nummer 2 en dat zegt wel iets over PSV. Als je ziet wat ze in de Champions League tegen Liverpool en Napoli hebben laten zien, dan ontstijgt dat bijna de Eredivisie. Maar er zijn ook kwetsbare momenten in wedstrijden geweest en daar willen we er graag nog eentje aan toevoegen", aldus Jans in een interview op de clubsite.

20 minuten geleden
Geblesseerde Driouech mist uitwedstrijd van PSV tegen FC Utrecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Couhaib Driouech mist zondag de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Utrecht. De linkervleugelaanvaller raakte dinsdag in de eerste helft van de bekerwedstrijd tegen GVVV (3-0-winst) geblesseerd en is niet op tijd hersteld, meldde trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven.

1 uur geleden
Spakenburg-voorzitter: rellende fans kwamen niet uit Spakenburg

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."

2 uur geleden
Frimpong keert na twee maanden terug in selectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
UEFA: clubs ontvangen recordbedrag van 9 miljoen voor EK vrouwen

NYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

4 uur geleden