Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

Feyenoord verwacht topscorer Giménez snel terug

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord verwacht dat hij zijn topscorer Santiago Giménez niet lang hoeft te missen. De spits uit Mexico kampt met een lichte kuitblessure en slaat het thuisduel met Sparta Rotterdam zondagavond over.

Giménez kreeg woensdag in de eerste helft van het bekerduel met AZ last van een kuit, maar hij werd pas in de slotfase gewisseld. "Dan is het even afwachten hoe het dan gaat", zei Slot bij ESPN. "Hij heeft heel veel duels gespeeld. Maar nu houden we hem even aan de kant."

Giménez maakte voor de winterstop achttien doelpunten voor Feyenoord in de Eredivisie. Hij scoorde de afgelopen maand slecht eenmaal. De Mexicaan trof de laatste vijf duels geen doel voor de nummer 2 van de Eredivisie.

Bijlow

Feyenoord moet de geblesseerde doelman Justin Bijlow naar verwachting nog acht weken missen. Gernot Trauner en Thomas van den Belt zijn voorlopig ook niet inzetbaar en Quinten Timber is nog niet hersteld van een hersenschudding.

"We zijn gewend om veel wedstrijden te spelen", zei Slot. "Als je kijkt naar het programma, en daar heb je geen invloed op, dan hebben we nu allemaal topwedstrijden achter elkaar gehad. Dat zijn wedstrijden waarin het tempo en de intensiteit net iets hoger liggen dan in andere wedstrijden. Als je dat dan combineert met het feit dat je meerdere spelers bij de Azië Cup en Afrika Cup hebt, dan kan je dit verwachten."

Europa League

Feyenoord speelt komende donderdag een thuisduel met AS Roma in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

3 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

6 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

8 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

8 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

8 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

13 uur geleden