Feyenoord verwacht geblesseerde Stengs eind deze maand terug
ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs heeft afgelopen donderdag geen ernstige knieblessure opgelopen in het bekerduel van Feyenoord met FC Groningen (2-1). Hij kan na de interlandperiode van eind deze maand waarschijnlijk weer aansluiten bij de ploeg van trainer Arne Slot, zo meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
Feyenoord voetbalt voor de interlandperiode nog tegen Heracles Almelo en sc Heerenveen. De 25-jarige Stengs raakte in de slotfase van de halve eindstrijd van de KNVB-beker geblesseerd na een forse tackle van tegenstander Marvin Peersman. Hij was zichtbaar geëmotioneerd en ging met een brancard van het veld. Stengs stond na de zomer van 2017 zo'n veertien maanden aan de kant met een zware knieblessure.
Slot vreesde vlak na het bekerduel dat Stengs opnieuw een ernstige knieblessure had opgelopen. Hij was trainer van AZ toen Stengs zwaar geblesseerd raakte in een uitduel met PSV. "Na zijn knieblessure is hij een goede voetballer, maar voor zijn knieblessure was hij weergaloos", zei Slot. "Calvin had nu nooit bij Feyenoord gespeeld als hij niet zo'n zware knieblessure had opgelopen. Laat dit alsjeblieft niet weer een zware knieblessure zijn."
Meer uit Voetbal
BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
5 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
5 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
7 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
11 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.
15 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.
16 uur geleden