Feyenoord versterkt zich met doelman Van Sas
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Mikki van Sas een nieuwe doelman gevonden. Hij komt over van Manchester City en is voor drie jaar vastgelegd.
Trainer Arne Slot wilde nog een nieuwe doelman omdat hij Justin Bijlow voorlopig moet missen. De keeper van het Nederlands elftal heeft een polsblessure opgelopen. Timon Wellenreuther is nu de eerste doelman van de kampioen. Feyenoord heeft ook Kostas Lamprou nog in de selectie zitten.
Van Sas werd als jeugdspeler al door Feyenoord gescout en doorliep een deel van de jeugdopleiding van FC Utrecht. Hij vertrok drie jaar geleden naar Manchester City. "De laatste dagen is het snel gegaan", vertelt Van Sas op de website van zijn nieuwe club. "Ik ben er trots op dat ik me nu speler van Feyenoord mag noemen. De cirkel is in zekere zin rond, want ooit ben ik in de F-jes hier gescout. Bij Feyenoord wil ik de volgende stap zetten in mijn loopbaan en ik hoop te kunnen bijdragen aan verder succes van de club."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA zou een speler van Congo hebben laten meespelen op het WK en in kwalificatiewedstrijden, terwijl hij niet speelgerechtigd was. Dat meldt Le Monde dinsdag op basis van documenten die zijn ingezien door de Franse krant. Het zou gaan om doelman Lionel Mpasi (32), die in Franse jeugdelftallen heeft gespeeld. Mpasi zou het proces van overstappen van Frankrijk naar Congo nooit volledig hebben afgerond, waardoor hij niet speelgerechtigd zou zijn geweest voor Congo.
35 minuten geledenZEIST (ANP) - Volgens bondscoach Arjan Veurink leeft er bij de voetbalsters van Oranje "geen enkele vorm van onderschatting" voor de WK-kwalificatieduels met Hongarije. De nummer 45 van de wereld is de laagstgerangschikte tegenstander voor de 'Leeuwinnen' onder Veurink. "Wij nemen het uiterst serieus. Deze wedstrijden gaan erom", zei de coach tijdens een persconferentie in Zeist.
55 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft over afgelopen seizoen een nettowinst van bijna 7 miljoen euro geboekt. Dat blijkt uit het jaarverslag dat de Eindhovense voetbalclub dinsdag openbaar heeft gemaakt. Het eigen vermogen van de landskampioen is gestegen naar 55 miljoen euro.
1 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA gaat een vermeend spuugincident tijdens de Nations League-wedstrijd tussen Ierland en Israël van afgelopen zondag onderzoeken. Dat bevestigt een woordvoerder van de Europese voetbalbond dinsdag aan het ANP. Bij het ingaan van de rust zou een Israëlische speler een staflid van de Ierse selectie hebben bespuugd. De Israëlische voetbalbond ontkent dat het incident heeft plaatsgevonden.
2 uur geledenOSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft een serie klachten ingediend bij twee commissies van de FIFA. Dat heeft de bond dinsdag bekendgemaakt in een uitgebreide verklaring. De klachten hebben betrekking op drie onderwerpen: de FIFA-vredesprijs, de ingetrokken schorsing van Folarin Balogun tijdens het WK en het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan rond FIFA Forward Enterprise.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft na afloop van de verloren wedstrijd tegen Guatemala in de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse bond CONCACAF zijn beklag gedaan over racisme. Volgens Brian Tevreden, directeur voetbalzaken van de Surinaamse voetbalbond, hoorden de spelers de gehele wedstrijd "apengeluiden" van het publiek in Guatemala-Stad. Guatemala won het duel met 1-0.
7 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Suriname heeft door een nederlaag bij Guatemala naast een plek in de kwartfinales van de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF gegrepen. De ploeg van bondscoach Henk Fraser verloor door een laat doelpunt met 1-0 in Guatemala-Stad.
9 uur geleden