Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord versterkt zich met doelman Van Sas

Feyenoord versterkt zich met doelman Van Sas

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Mikki van Sas een nieuwe doelman gevonden. Hij komt over van Manchester City en is voor drie jaar vastgelegd.

Trainer Arne Slot wilde nog een nieuwe doelman omdat hij Justin Bijlow voorlopig moet missen. De keeper van het Nederlands elftal heeft een polsblessure opgelopen. Timon Wellenreuther is nu de eerste doelman van de kampioen. Feyenoord heeft ook Kostas Lamprou nog in de selectie zitten.

Van Sas werd als jeugdspeler al door Feyenoord gescout en doorliep een deel van de jeugdopleiding van FC Utrecht. Hij vertrok drie jaar geleden naar Manchester City. "De laatste dagen is het snel gegaan", vertelt Van Sas op de website van zijn nieuwe club. "Ik ben er trots op dat ik me nu speler van Feyenoord mag noemen. De cirkel is in zekere zin rond, want ooit ben ik in de F-jes hier gescout. Bij Feyenoord wil ik de volgende stap zetten in mijn loopbaan en ik hoop te kunnen bijdragen aan verder succes van de club."

Meer uit Voetbal

Goal en rood voor Perišić bij nederlaag Kroatië tegen Spanje

SPLIT (ANP) - Kroatië heeft zich na de pijnlijke 7-0-nederlaag tegen Engeland in de Nations League gerevancheerd met een goed optreden tegen wereldkampioen Spanje. Het stond in Split lang 1-1, maar Mikel Merino bezorgde Spanje in de slotfase toch de zege: 1-2.

2 uur geleden
Ronaldo blijft ondanks conflict beschikbaar voor Portugal

LISSABON (ANP) - De Portugese voetbalvedette Cristiano Ronaldo keert het nationale elftal nog niet de rug toe. Hij blijft beschikbaar, laat hij weten in een uitgebreide verklaring die door Portugese media werd verspreid.

3 uur geleden
Kane is gedeeld Engels recordinternational met 125e interland

LONDEN (ANP) - Harry Kane is dinsdagavond gedeeld recordinternational van het Engelse nationale voetbalelftal geworden. Door zijn basisplaats tegen Tsjechië in de Nations League evenaart de spits het record van 125 interlands van doelman Peter Shilton, die tussen 1970 en 1990 voor de 'Three Lions' speelde.

4 uur geleden
Jong Oranje bereikt na winst op Jong Bosnië play-offs EK

DOETINCHEM (ANP) - Jong Oranje heeft zichzelf alsnog de kans verschaft om zich te plaatsen voor het EK voetbal van 2027 in Albanië en Servië. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger won in Doetinchem de laatste kwalificatiewedstrijd met 4-0 van Jong Bosnië en Herzegovina en eindigde in de poule als tweede, de plek die rechtgeeft op het spelen van een play-off.

4 uur geleden
Infantino steunt Surinaamse voetballers na racisme in Guatemala

ZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft zijn steun uitgesproken voor het Surinaamse voetbalelftal vanwege racistische incidenten tijdens de Nations League-wedstrijd tegen Guatemala. Dat laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond dinsdag weten aan het ANP.

6 uur geleden
Messi voor afscheid: ik vertrek in vrede, ik heb alles gegeven

BUENOS AIRES (ANP) - "Het moment is gekomen. Ik vertrek in vrede. Ik heb alles gegeven." Zo begint Lionel Messi aan een afscheidsboodschap voorafgaand aan zijn laatste wedstrijd in het shirt van Argentinië. De 39-jarige Messi, die door velen wordt beschouwd als de beste voetballer aller tijden, speelt in de nacht van dinsdag op woensdag in het Estadio Monumental in Buenos Aires zijn afscheidswedstrijd tegen Benin.

6 uur geleden
Le Monde: FIFA liet niet-speelgerechtigde Congolees op WK spelen

PARIJS (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA zou een speler van Congo hebben laten meespelen op het WK en in kwalificatiewedstrijden, terwijl hij niet speelgerechtigd was. Dat meldt Le Monde dinsdag op basis van documenten die zijn ingezien door de Franse krant. Het zou gaan om doelman Lionel Mpasi (32), die in Franse jeugdelftallen heeft gespeeld. Mpasi zou het proces van overstappen van Frankrijk naar Congo nooit volledig hebben afgerond, waardoor hij niet speelgerechtigd zou zijn geweest voor Congo.

7 uur geleden