Feyenoord versterkt zich met doelman Van Sas
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Mikki van Sas een nieuwe doelman gevonden. Hij komt over van Manchester City en is voor drie jaar vastgelegd.
Trainer Arne Slot wilde nog een nieuwe doelman omdat hij Justin Bijlow voorlopig moet missen. De keeper van het Nederlands elftal heeft een polsblessure opgelopen. Timon Wellenreuther is nu de eerste doelman van de kampioen. Feyenoord heeft ook Kostas Lamprou nog in de selectie zitten.
Van Sas werd als jeugdspeler al door Feyenoord gescout en doorliep een deel van de jeugdopleiding van FC Utrecht. Hij vertrok drie jaar geleden naar Manchester City. "De laatste dagen is het snel gegaan", vertelt Van Sas op de website van zijn nieuwe club. "Ik ben er trots op dat ik me nu speler van Feyenoord mag noemen. De cirkel is in zekere zin rond, want ooit ben ik in de F-jes hier gescout. Bij Feyenoord wil ik de volgende stap zetten in mijn loopbaan en ik hoop te kunnen bijdragen aan verder succes van de club."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
1 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
6 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
7 uur geleden