Feyenoord verslaat Werder Bremen in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot heeft zijn eerste wedstrijd in De Kuip als hoofdtrainer van Feyenoord gewonnen. De ploeg van Slot versloeg Werder Bremen met 2-1. Orkun Kökcü maakte na een uur spelen uit een strafschop het winnende doelpunt.
Jens Toornstra had Feyenoord al in de openingsfase op voorsprong gezet. De middenvelder tikte in het Duitse strafschopgebied een voorzet van de opgekomen verdediger Marcos Senesi langs de keeper van Bremen, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Bundesliga. Josh Sargent schoot halverwege de eerste helft de gelijkmaker binnen. De Amerikaan profiteerde van een slippertje van Leroy Fer, de aanvoerder van Feyenoord die rond de middenlijn weggleed en daardoor de bal verspeelde.
Aankoop Alireza Jahanbakhsh behoorde tot de duizenden toeschouwers op de tribunes van De Kuip. Hij zag dat Kökcü, die het rugnummer 10 heeft overgenomen van de naar Ajax vertrokken Steven Berghuis, vanaf 11 meter de 2-1 binnenschoot.
Meer uit Voetbal
LYON (ANP/BELGA) - Belgisch international Amadou Onana staat na een knieoperatie ongeveer negen maanden aan de kant. De 24-jarige middenvelder van Aston Villa is dinsdag in Lyon succesvol geopereerd aan zijn linkerknie. In de achtste finale van het WK tegen de Verenigde Staten scheurde Onana al vroeg in de eerste helft zijn voorste kruisband.
1 uur geledenMADRID (ANP/BELGA) - Voorzitter Javier Tebas van de Spaanse voetbalcompetitie heeft andermaal hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino. Tebas is onder meer kritisch op de mogelijke uitbreiding van het WK naar 64 landen. "Dat slaat echt nergens op. Het WK is het grootste evenement, maar het zijn wel de nationale competities die de sport levend houden en tienduizenden banen creëren. De FIFA vernietigt die hele industrie", zei de baas van La Liga in een interview met Gazzetta dello Sport.
1 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/AFP) - Het Argentijnse voetbalelftal is na het verliezen van de WK-finale tegen Spanje feestelijk onthaald bij terugkomst in eigen land. Duizenden fans trotseerden de kou en regen in hoofdstad Buenos Aires om de onttroonde wereldkampioen te verwelkomen en bedanken. Lionel Messi zat niet in het vliegtuig. Hij reisde vanuit New Jersey naar Miami, waar hij woont.
6 uur geledenMADRID (ANP/AFP/DPA) - Meer dan een miljoen mensen hebben maandag wereldkampioen Spanje toegejuicht tijdens een parade in een open bus door Madrid. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente, die zondag de WK-finale van Argentinië won, wordt gehuldigd bij het Plaza de Cibeles, waar naar schatting 120.000 mensen op af zijn gekomen.
17 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een aanklager aangesteld om onderzoek te doen naar het opstootje na afloop van de door Spanje gewonnen WK-finale tegen Argentinië. Spanje won de finale na een verlenging met 1-0.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van middenvelder Hwang In-beom. De 29-jarige Zuid-Koreaanse international vertrekt per direct naar de Portugese landskampioen FC Porto. Hij had nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
18 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft zondag vanwege meningsverschillen met wereldvoetbalbond FIFA geweigerd om naar de WK-finale tussen Spanje en Argentinië te gaan. Het zou gaan om meningsverschillen over tuchtprocedures, de logistiek rond de arbitrage en de organisatie van de wedstrijden. Dat meldde een bron aan persbureau Reuters.
19 uur geleden