Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verslaat Werder Bremen in De Kuip

Feyenoord verslaat Werder Bremen in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot heeft zijn eerste wedstrijd in De Kuip als hoofdtrainer van Feyenoord gewonnen. De ploeg van Slot versloeg Werder Bremen met 2-1. Orkun Kökcü maakte na een uur spelen uit een strafschop het winnende doelpunt.

Jens Toornstra had Feyenoord al in de openingsfase op voorsprong gezet. De middenvelder tikte in het Duitse strafschopgebied een voorzet van de opgekomen verdediger Marcos Senesi langs de keeper van Bremen, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Bundesliga. Josh Sargent schoot halverwege de eerste helft de gelijkmaker binnen. De Amerikaan profiteerde van een slippertje van Leroy Fer, de aanvoerder van Feyenoord die rond de middenlijn weggleed en daardoor de bal verspeelde.

Aankoop Alireza Jahanbakhsh behoorde tot de duizenden toeschouwers op de tribunes van De Kuip. Hij zag dat Kökcü, die het rugnummer 10 heeft overgenomen van de naar Ajax vertrokken Steven Berghuis, vanaf 11 meter de 2-1 binnenschoot.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

12 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

12 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

12 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

15 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

15 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

15 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

16 uur geleden