Feyenoord verslaat Werder Bremen in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot heeft zijn eerste wedstrijd in De Kuip als hoofdtrainer van Feyenoord gewonnen. De ploeg van Slot versloeg Werder Bremen met 2-1. Orkun Kökcü maakte na een uur spelen uit een strafschop het winnende doelpunt.
Jens Toornstra had Feyenoord al in de openingsfase op voorsprong gezet. De middenvelder tikte in het Duitse strafschopgebied een voorzet van de opgekomen verdediger Marcos Senesi langs de keeper van Bremen, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Bundesliga. Josh Sargent schoot halverwege de eerste helft de gelijkmaker binnen. De Amerikaan profiteerde van een slippertje van Leroy Fer, de aanvoerder van Feyenoord die rond de middenlijn weggleed en daardoor de bal verspeelde.
Aankoop Alireza Jahanbakhsh behoorde tot de duizenden toeschouwers op de tribunes van De Kuip. Hij zag dat Kökcü, die het rugnummer 10 heeft overgenomen van de naar Ajax vertrokken Steven Berghuis, vanaf 11 meter de 2-1 binnenschoot.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
13 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
2 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
11 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
15 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geleden