Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verslaat tien spelers FC Emmen in blessuretijd

Feyenoord verslaat tien spelers FC Emmen in blessuretijd

EMMEN (ANP) - Feyenoord heeft vlak voor het verstrijken van de blessuretijd de winst gepakt tegen FC Emmen. Naoufal Bannis, de vervanger van de geblesseerd uitgevallen topscorer Steven Berghuis, kopte in de 94e minuut de winnende treffer binnen: 2-3. De ploeg van trainer Dick Advocaat speelde bijna een uur met een man meer na een rode kaart voor Anco Jansen.

Jansen had Emmen vroeg op voorsprong gezet uit een strafschop. De aanvoerder van de thuisclub moest in de 36e minuut met rood van het veld. Mark Diemers trok de stand weer gelijk uit een penalty, maar Michael de Leeuw schoot de tien van Emmen met een prachtig doelpunt weer op voorsprong. Vlak voor rust tekende Jens Toornstra voor de 2-2. Diep in de blessuretijd wist Feyenoord de overtalsituatie alsnog uit te buiten dankzij de 18-jarige Bannis.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Proper verruilt NEC voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dirk Proper speelt vanaf dit voetbalseizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 24-jarige middenvelder over van NEC. Proper ondertekent een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.

23 minuten geleden
Zidane volgt Deschamps op als bondscoach van Franse voetballers

PARIJS (ANP) - Zinédine Zidane is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Frankrijk. De 54-jarige voormalige middenvelder ondertekende dinsdag een vierjarig contract. Zidane is de opvolger van Didier Deschamps, die het Franse elftal sinds 2012 onder zijn hoede had en in 2018 de wereldtitel won.

24 minuten geleden
Stengs keert na vertrek bij Feyenoord terug bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Calvin Stengs keert terug bij AZ. De Alkmaarders nemen de 27-jarige aanvaller over van Feyenoord, waar hij vorige week zijn contract liet ontbinden. Stengs ondertekent een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar.

34 minuten geleden
AZ neemt Italiaan Natali definitief over van Bayer Leverkusen

ALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.

2 uur geleden
Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

17 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

21 uur geleden
Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

23 uur geleden