Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verslaat Strasbourg op trainingskamp in Portugal

Feyenoord verslaat Strasbourg op trainingskamp in Portugal

ALMANCIL (ANP) - Feyenoord heeft op het trainingskamp in Portugal een oefenwedstrijd tegen Strasbourg met 1-0 gewonnen. Mohamed Taabouni maakte na ruim een uur spelen uit een vrije trap het enige doelpunt in het lege Estádio Algarve in Almancil, het stadion dat werd gebruikt tijdens het EK 2004 in Portugal.

Trainer Arne Slot vloog maandag met 31 spelers naar de Algarve, onder wie één van de drie WK-gangers van Feyenoord. Aanvaller Alireza Jahanbakhsh werd met Iran al in de groepsfase uitgeschakeld in Qatar en sloot maandag, na een korte vakantie, weer aan bij Feyenoord. Doelman Justin Bijlow en de Poolse aanvaller Sebastian Szymanski zijn inmiddels ook uitgeschakeld en genieten nu van een paar vrije dagen.

Tegen de Franse club Strasbourg, de nummer 19 van de Ligue 1, stonden onder anderen Orkun Kökcü, reservekeeper Ofir Marciano, Patrik Walemark en Javâiro Dilrosun in de basis. In de rust wisselde Slot tien spelers, alleen Marciano mocht blijven staan.

Feyenoord verblijft tot en met zaterdag in Lagos. De koploper van de Eredivisie speelt volgende week vrijdag op Varkenoord een oefenwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

9 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

9 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

10 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

19 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

21 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden