Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verslaat Strasbourg op trainingskamp in Portugal

Feyenoord verslaat Strasbourg op trainingskamp in Portugal

ALMANCIL (ANP) - Feyenoord heeft op het trainingskamp in Portugal een oefenwedstrijd tegen Strasbourg met 1-0 gewonnen. Mohamed Taabouni maakte na ruim een uur spelen uit een vrije trap het enige doelpunt in het lege Estádio Algarve in Almancil, het stadion dat werd gebruikt tijdens het EK 2004 in Portugal.

Trainer Arne Slot vloog maandag met 31 spelers naar de Algarve, onder wie één van de drie WK-gangers van Feyenoord. Aanvaller Alireza Jahanbakhsh werd met Iran al in de groepsfase uitgeschakeld in Qatar en sloot maandag, na een korte vakantie, weer aan bij Feyenoord. Doelman Justin Bijlow en de Poolse aanvaller Sebastian Szymanski zijn inmiddels ook uitgeschakeld en genieten nu van een paar vrije dagen.

Tegen de Franse club Strasbourg, de nummer 19 van de Ligue 1, stonden onder anderen Orkun Kökcü, reservekeeper Ofir Marciano, Patrik Walemark en Javâiro Dilrosun in de basis. In de rust wisselde Slot tien spelers, alleen Marciano mocht blijven staan.

Feyenoord verblijft tot en met zaterdag in Lagos. De koploper van de Eredivisie speelt volgende week vrijdag op Varkenoord een oefenwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

8 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

8 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

9 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

9 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

13 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

17 uur geleden