Feyenoord verslaat PEC Zwolle (1-0) en staat tweede in Eredivisie
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle gewonnen (1-0). De ingevallen aanvaller Luis Sinisterra maakte in de 64e minuut het enige doelpunt.
Feyenoord profiteerde van de nederlaag van PSV tegen AZ (1-3) en klom naar de tweede plaats van de Eredivisie, met evenveel punten als koploper Ajax en Vitesse. Ajax speelt donderdag nog wel tegen FC Twente, maar het staat nu al vast dat komende zondag Ajax tegen Feyenoord een duel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst is.
Feyenoord heeft 1 punt meer dan PSV, dat naar de vierde positie van de ranglijst is gezakt.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
17 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
17 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
17 uur geleden