Feyenoord verslaat Heracles Almelo (3-2) en bereikt kwartfinales
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de kwartfinales van de KNVB-beker bereikt. De Rotterdammers wonnen woensdag in De Kuip met 3-2 van Heracles Almelo. Excelsior, Vitesse, PSV en sc Heerenveen zijn ook al zeker van een plaats bij de laatste acht.
Heracles kwam in de 33e minuut via Delano Burgzorg op voorsprong. In de blessuretijd van de eerste helft maakte Luis Sinisterra van dichtbij gelijk.
De in de rust ingevallen Bryan Linssen zorgde in de 53e minuut voor de 2-1. Lutsharel Geertruida leek het duel in de 84e minuut te beslissen door raak te koppen uit een vrije trap. Heracles scoorde in de extra tijd via Adrian Szöke tegen, maar verder kwamen de Almeloërs niet.
Feyenoord zou vorig seizoen de finale van de KNVB-beker tegen FC Utrecht spelen, maar die wedstrijd ging vanwege het coronavirus niet door.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
7 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
9 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
12 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
13 uur geleden