Feyenoord verslaat FC Utrecht in Stadion Galgenwaard
UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen. Vier dagen na de indrukwekkende zege bij Benfica (1-3) in de Champions League was de club uit Rotterdam veel te sterk voor de thuisploeg (0-2).
Julián Carranza scoorde in de twaalfde minuut en Quinten Timber maakte het tweede doelpunt in de 54e minuut. Noah Ohio leek het duel in de 85e minuut toch nog even spannend te maken. Maar de treffer van de invaller van FC Utrecht werd afgekeurd omdat zijn ploeggenoot Jens Toornstra buitenspel stond.
FC Utrecht leed de eerste competitienederlaag van dit seizoen. De nummer 2 van de Eredivisie heeft nu een achterstand van 8 punten op PSV, de koploper die een wedstrijd meer heeft gespeeld. Feyenoord verkleinde de achterstand op FC Utrecht tot 3 punten. De Rotterdammers spelen komende week in de Kuip tegen Ajax en AZ.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
4 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
8 uur geleden