Feyenoord verslaat FC Union Berlin met 3-1
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich in de thuiswedstrijd tegen FC Union Berlin niet laten verrassen. De Rotterdammers wonnen verdiend van de nummer 5 van de Bundesliga: 3-1. Voor de thuisclub kwamen Alireza Jahanbakhsh, Bryan Linssen en Luis Sinisterra tot scoren. Taiwo Awoniyi bracht de Duitse treffer op zijn naam.
Feyenoord is in poule E van de Conference League nog altijd ongeslagen. De ploeg van trainer Arne Slot leidt met 7 punten. Maccabi Haifa is de nieuwe nummer 2. De Israëlische club won thuis met 1-0 van Slavia Praag. Godsway Donyoh maakte in de 24e minuut het doelpunt. Maccabi heeft nu 4 punten. Slavia Praag en FC Union Berlin bleven op 3 punten staan.
Feyenoord speelt in de volgende groepswedstrijd op 4 november uit tegen Union Berlin.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
3 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
16 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
18 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
19 uur geleden