Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verslaat AZ en staat in halve finale van KNVB-beker

Feyenoord verslaat AZ en staat in halve finale van KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de halve finale van de KNVB-beker bereikt. De club was voor eigen publiek te sterk voor AZ (2-0). Lutsharel Geertruida opende in de slotfase van de eerste helft de score. Bart Nieuwkoop besliste het duel in de 85e minuut.

NEC en SC Cambuur hebben zich ook al voor de halve eindstrijd van de KNVB-beker geplaatst. FC Groningen en Fortuna Sittard spelen donderdag de laatste kwartfinale van het bekertoernooi.

Gernot Trauner viel geblesseerd uit bij Feyenoord. De aanvoerder moest na een half uur van het veld, vermoedelijk met een hamstringblessure. Hij is de tweede basisspeler die in korte tijd afhaakt bij de kampioen uit Rotterdam. Doelman Justin Bijlow staat naar verwachting acht weken aan de kant met een kuitblessure.

Quinten Timber viel in blessuretijd ook geblesseerd uit. De middenvelder van Feyenoord moest met een brancard van het veld.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

4 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

4 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

5 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

8 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

9 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

11 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

11 uur geleden