Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verslaat Ajax uiteindelijk met 0-4

Feyenoord verslaat Ajax uiteindelijk met 0-4

AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen Ajax uiteindelijk met 0-4 gewonnen. Santiago Giménez maakte woensdag het vierde doelpunt voor de landskampioen uit Rotterdam. De Mexicaan scoorde zo'n 4 minuten nadat het zondag gestaakte duel was hervat.

De wedstrijd tussen Ajax en Feyenoord werd zondag na 55 minuten gestaakt. De landskampioen uit Rotterdam leidde met 0-3 toen boze fans van de thuisploeg voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid.

Giménez (9e en 18e minuut) en Igor Paixao (37e minuut) scoorden zondag al in de hoofdstad. Ajax staat na de nederlaag op de veertiende plaats van de Eredivisie. Feyenoord klom naar de derde plaats, met 1 punt minder dan PSV en AZ, die een duel minder dan de Rotterdammers hebben gespeeld.

Meer uit Voetbal

Mbappé mist ook tweede duel van Real Madrid op WK voor clubs

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.

1 uur geleden
Bondscoach Reiziger zag Jong Oranje vechten als leeuwen

ZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."

1 uur geleden
Matchwinnaar Poku: die bal moest er gewoon in

ZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).

2 uur geleden
Jong Oranje na snelle rode kaart op karakter naar halve finale EK

ZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).

2 uur geleden
Jong Oranje met tien man naar halve finale EK na zege op Portugal

ZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.

2 uur geleden
Voetbalsters zonder Van de Sanden en Van Dongen naar EK

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.

5 uur geleden
Jong Oranje met ongewijzigd team in kwartfinale tegen Portugal

ZILINA (ANP) - Jong Oranje begint weer met Thom van Bergen in de spits aan de kwartfinale tegen Portugal op het EK. De aanvaller van FC Groningen krijgt net als tijdens het vorige duel met Oekraïne de voorkeur boven Noah Ohio.

5 uur geleden