Feyenoord verliest van Salzburg in Champions League
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met RB Salzburg in de Champions verloren (1-3). De huidige nummer 4 van Oostenrijk had de eerste drie duels in het hoofdtoernooi verloren zonder te scoren.
Ibrahim Konaté maakte twee doelpunten voor de bezoekers. Hij profiteerde vlak voor rust van een fout van Timon Wellenreuther, die na zijn twee blunders tegen Ajax toch weer het doel verdedigde omdat Justin Bijlow zich na een duel met AZ onvoldoende fit voelde. Konaté maakte in de 58e minuut zijn tweede treffer.
Feyenoord moest na 79 minuten met tien man verder nadat Chris-Kévin Nadje een rode kaart had gekregen. Toch scoorde invaller Anis Hadj-Moussa nog voor de thuisploeg. Daarna miste Konaté een strafschop maar tekende Daouda Guindo alsnog voor de 3-1.
Feyenoord miste zeven geblesseerde spelers en Salzburg trad aan zonder negen potentiële basisspelers. Feyenoord heeft halverwege het hoofdtoernooi 6 punten en moet zich in de resterende duels met Manchester City, Sparta Praag, Bayern München en Lille voor de achtste finales zien te plaatsen.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden