Feyenoord verliest van Salzburg in Champions League
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met RB Salzburg in de Champions verloren (1-3). De huidige nummer 4 van Oostenrijk had de eerste drie duels in het hoofdtoernooi verloren zonder te scoren.
Ibrahim Konaté maakte twee doelpunten voor de bezoekers. Hij profiteerde vlak voor rust van een fout van Timon Wellenreuther, die na zijn twee blunders tegen Ajax toch weer het doel verdedigde omdat Justin Bijlow zich na een duel met AZ onvoldoende fit voelde. Konaté maakte in de 58e minuut zijn tweede treffer.
Feyenoord moest na 79 minuten met tien man verder nadat Chris-Kévin Nadje een rode kaart had gekregen. Toch scoorde invaller Anis Hadj-Moussa nog voor de thuisploeg. Daarna miste Konaté een strafschop maar tekende Daouda Guindo alsnog voor de 3-1.
Feyenoord miste zeven geblesseerde spelers en Salzburg trad aan zonder negen potentiële basisspelers. Feyenoord heeft halverwege het hoofdtoernooi 6 punten en moet zich in de resterende duels met Manchester City, Sparta Praag, Bayern München en Lille voor de achtste finales zien te plaatsen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
53 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
4 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
20 uur geleden