Feyenoord verliest van Salzburg in Champions League
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met RB Salzburg in de Champions verloren (1-3). De huidige nummer 4 van Oostenrijk had de eerste drie duels in het hoofdtoernooi verloren zonder te scoren.
Ibrahim Konaté maakte twee doelpunten voor de bezoekers. Hij profiteerde vlak voor rust van een fout van Timon Wellenreuther, die na zijn twee blunders tegen Ajax toch weer het doel verdedigde omdat Justin Bijlow zich na een duel met AZ onvoldoende fit voelde. Konaté maakte in de 58e minuut zijn tweede treffer.
Feyenoord moest na 79 minuten met tien man verder nadat Chris-Kévin Nadje een rode kaart had gekregen. Toch scoorde invaller Anis Hadj-Moussa nog voor de thuisploeg. Daarna miste Konaté een strafschop maar tekende Daouda Guindo alsnog voor de 3-1.
Feyenoord miste zeven geblesseerde spelers en Salzburg trad aan zonder negen potentiële basisspelers. Feyenoord heeft halverwege het hoofdtoernooi 6 punten en moet zich in de resterende duels met Manchester City, Sparta Praag, Bayern München en Lille voor de achtste finales zien te plaatsen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden