Feyenoord verliest uitwedstrijd tegen Lazio in Champions League
ROME (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen Lazio verloren (1-0). De kampioen van Nederland zakte door de nederlaag van de eerste naar de derde plaats van poule E van de Champions League.
Atlético Madrid is met 8 punten de nieuwe koploper van de groep. Lazio heeft 7 punten, gevolgd door Feyenoord (6 punten) en Celtic (1 punt). Feyenoord heeft nog steeds in eigen hand of het als nummer 1 of 2 van de poule mag overwinteren tussen de beste clubteams van Europa. Op 28 november is Atlético te gast in De Kuip. Feyenoord sluit de groepsfase op 13 december af met een uitwedstrijd tegen Celtic.
Ciro Immobile schoot Lazio in blessuretijd van de eerste helft op voorsprong. De ervaren spits kon zijn 200e treffer voor de thuisploeg maken omdat Quinten Timber balverlies had geleden en Lutsharel Geertruida hem niet buitenspel zette. Even voor de openingstreffer was Santiago Giménez dicht bij een doelpunt voor Feyenoord geweest. De club uit Rotterdam deed ook na rust niets onder voor Lazio, maar Giménez en Mats Wieffers misten kansen op de gelijkmaker.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
18 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
18 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
22 uur geleden