Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verliest oefenduel met OGC Nice

Feyenoord verliest oefenduel met OGC Nice

GRÖDIG (ANP) - Feyenoord heeft tijdens het trainingskamp in Zuid-Duitsland in een oefenduel met 2-1 verloren van het Franse OGC Nice. De ploeg van trainer Robin van Persie trad in het Oostenrijkse Grödig aan met Anis Hadj Moussa als aanvoerder. De rechtsbuiten maakte in de 36e minuut gelijk nadat Nice in de negende minuut de leiding had genomen door een doelpunt van Jonathan Clauss.

Nice kwam na ruim een uur weer op voorsprong door een eigen doelpunt van invaller Ramiz Zerrouki, die zijn doelman Justin Bijlow passeerde met een kopbal.

De Japanse centrale verdediger Tsuyoshi Watanabe en de Portugese aanvaller Gonçalo Borges maakten hun officieuze debuut voor de Rotterdammers.

Trainingskamp

Trainer Robin van Persie heeft veel spelers meegenomen naar het trainingskamp. Daarom oefende Feyenoord ook in twee helften van 35 minuten tegen FC Liefering. De satellietclub van RB Salzburg, die uitkomt op het tweede niveau van Oostenrijk, zegevierde met 2-0.

Quinten Timber, hersteld van een blessure, maakte zijn rentree. Aanwinsten Luciano Valente en Gaoussou Diarra deden voor het eerst mee met hun nieuwe ploeg. De aangetrokken Jordan Bos en Casper Tengstedt voegen zich komende week bij de selectie van Feyenoord.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

9 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

9 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

11 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

13 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

13 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

16 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

19 uur geleden