Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verliest oefenduel met Lyon en wacht op versterkingen

Feyenoord verliest oefenduel met Lyon en wacht op versterkingen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is twee weken voor de start van de Eredivisie nog niet klaar voor het nieuwe seizoen. De club uit Rotterdam verloor ook het oefenduel met Olympique Lyon (2-0). Alexandre Lacazette en Jeff Reine-Adélaïde scoorden voor rust in De Kuip.

Trainer Arne Slot maakte vlak voor het oefenduel bekend dat hij zijn contract tot medio 2025 heeft verlengd. De coach nam na de verloren finale van de Conference League tegen AS Roma afscheid van Cyriel Dessers, Bryan Linssen, Guus Til, Reiss Nelson, Tyrell Malacia en Luis Sinisterra.

"We zijn nu druk bezig met versterkingen", zei Slot die zijn ploeg de afgelopen weken ook vriendschappelijke duels met het Belgische Union (0-4) en het Deense FC Kopenhagen (0-7) ruim zag verliezen. "Het is duidelijk dat er nog wat bij moet. Maar ik had wel gehoopt dat we iets verder zouden zijn met versterkingen."

Linksback

Feyenoord hoopt zich op korte termijn te versterken met de Mexicaanse spits Santiago Giménez. De club is ook op zoek naar een linksback. Aanwinsten Javairô Dilrosun en Danilo verschenen aan de aftrap in De Kuip. De van AZ overgekomen Mohamed Taabouni mocht invallen. De Poolse huurling Sebastian Szymanski bleef op de bank.

Bij Feyenoord ontbraken de geblesseerde Gernot Trauner en Mats Wieffer. Trainer Peter Bosz van Olympique Lyon maakte nog geen gebruik van de van Ajax overgekomen Nicolás Tagliafico. De linksback zat op een tribune in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

6 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

6 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

9 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

9 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

12 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

14 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

18 uur geleden