Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verliest met 4-2 van Dortmund

Feyenoord verliest met 4-2 van Dortmund

MARBELLA (ANP) - Feyenoord heeft het trainingskamp in Marbella afgesloten met een nederlaag tegen Borussia Dortmund. De ploeg van trainer Dick Advocaat ging met 4-2 onderuit tegen de nummer 4 van de Bundesliga. Feyenoord had eerder in de week wel gewonnen van een andere Duitse club, Hoffenheim. De Rotterdammers bogen toen in de slotfase een achterstand van 2-0 om in een zege: 3-2.

Tegen Dortmund keek Feyenoord al na 45 seconden tegen een achterstand aan. Rechtsback Lutsharel Geertruida verkeek zich op een diepe bal, waarna Raphaël Guerreiro doelman Kenneth Vermeer kon passeren. Feyenoord kwam halverwege de eerste helft op gelijke hoogte via Nicolai Jørgensen. De Deen, die zo snakt naar een doelpunt, kon de bal in het doel tikken nadat keeper Roman Bürki een voorzet van Luis Sinisterra door zijn handen had laten glippen.

Feyenoord kreeg daarna kansen op meer, maar kwam kort voor rust opnieuw op achterstand. Verdediger Marcos Senesi gaf Giovanni Reyna te veel ruimte, waardoor hij de 2-1 langs Vermeer kon schieten. Na rust liep Dortmund via goals van opnieuw Guerreiro en Chris Fürich weg bij Feyenoord, dat in de laatste seconden van de blessuretijd nog iets terugdeed via de ingevallen Luciano Narsingh. Hij had tegen Hoffenheim als invaller ook al twee keer gescoord. De mannen van Advocaat hervatten de eredivisie volgende week zaterdag met een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Onder leiding van de 72-jarige Hagenaar is Feyenoord opgeklommen van de twaalfde naar de vijfde plaats.

Vorig seizoen oefende Feyenoord op het winterse trainingskamp in het zuiden van Spanje ook tegen Dortmund, toen werd het 2-1 voor de Duitsers.

Meer uit Voetbal

Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

41 minuten geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

17 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

19 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

20 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

21 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

21 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

23 uur geleden