Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verliest met 4-2 van Dortmund

Feyenoord verliest met 4-2 van Dortmund

MARBELLA (ANP) - Feyenoord heeft het trainingskamp in Marbella afgesloten met een nederlaag tegen Borussia Dortmund. De ploeg van trainer Dick Advocaat ging met 4-2 onderuit tegen de nummer 4 van de Bundesliga. Feyenoord had eerder in de week wel gewonnen van een andere Duitse club, Hoffenheim. De Rotterdammers bogen toen in de slotfase een achterstand van 2-0 om in een zege: 3-2.

Tegen Dortmund keek Feyenoord al na 45 seconden tegen een achterstand aan. Rechtsback Lutsharel Geertruida verkeek zich op een diepe bal, waarna Raphaël Guerreiro doelman Kenneth Vermeer kon passeren. Feyenoord kwam halverwege de eerste helft op gelijke hoogte via Nicolai Jørgensen. De Deen, die zo snakt naar een doelpunt, kon de bal in het doel tikken nadat keeper Roman Bürki een voorzet van Luis Sinisterra door zijn handen had laten glippen.

Feyenoord kreeg daarna kansen op meer, maar kwam kort voor rust opnieuw op achterstand. Verdediger Marcos Senesi gaf Giovanni Reyna te veel ruimte, waardoor hij de 2-1 langs Vermeer kon schieten. Na rust liep Dortmund via goals van opnieuw Guerreiro en Chris Fürich weg bij Feyenoord, dat in de laatste seconden van de blessuretijd nog iets terugdeed via de ingevallen Luciano Narsingh. Hij had tegen Hoffenheim als invaller ook al twee keer gescoord. De mannen van Advocaat hervatten de eredivisie volgende week zaterdag met een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Onder leiding van de 72-jarige Hagenaar is Feyenoord opgeklommen van de twaalfde naar de vijfde plaats.

Vorig seizoen oefende Feyenoord op het winterse trainingskamp in het zuiden van Spanje ook tegen Dortmund, toen werd het 2-1 voor de Duitsers.

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

2 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

3 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

3 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

3 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

4 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

4 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

5 uur geleden