Feyenoord verliest in Kuip van PAOK Saloniki
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de aanloop naar de Europese return tegen FC Drita, donderdag in De Kuip, een nederlaag geïncasseerd. Het oefenduel met PAOK Saloniki in eigen stadion eindigde in 1-2. De wedstrijd werd door de arbitrage eerder beëindigd door het naderende onweer in Rotterdam.
Middenvelder Wouter Burger opende na 2 minuten de score met een fortuinlijke kopbal. Na een kwartier maakte Christos Tzolis gelijk uit een strafschop. Kort na de rust bracht Georgios Koutsias het tweede doelpunt van de Grieken op zijn naam.
Aanvoerder Leroy Fer ontbrak bij Feyenoord. Hij kreeg rust van trainer Arne Slot. Verdediger Gernot Trauner bekeek het duel eveneens vanaf de tribune. De transfer van de Oostenrijkse verdediger van LASK Linz is zo goed als rond.
Tien wissels
Na de rust paste Slot niet minder dan tien wissels toe. Onder anderen aanwinst Alireza Jahanbakhsh maakte zijn officieuze debuut voor de Rotterdammers. Doelpuntenmaker Burger was de enige Feyenoorder van het basisteam die aan de tweede helft mocht beginnen.
Feyenoord speelde afgelopen donderdag in Kosovo met 0-0 gelijk tegen het bescheiden FC Drita. De winnaar van het tweeluik speelt in de derde voorronde van de Conference League tegen het Zwitserse FC Luzern.
Slot was ondanks de nederlaag niet helemaal ontevreden. "Verliezen is altijd teleurstellend", gaf hij toe bij ESPN. "Ook de manier waarop, omdat we de doelpunten zomaar hebben weggegeven. Maar als ik het vergelijk met afgelopen donderdag heb ik in deze wedstrijd meer vlot lopende aanvallen gezien dan in Kosovo. Tegen FC Drita hadden we ook veel onnodig balverlies en dat hadden we nu weer. Maar ik zie zelf wel vooruitgang in ons spel en dat is het belangrijkste."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
14 uur geleden