Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verliest in Kuip van PAOK Saloniki

Feyenoord verliest in Kuip van PAOK Saloniki

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de aanloop naar de Europese return tegen FC Drita, donderdag in De Kuip, een nederlaag geïncasseerd. Het oefenduel met PAOK Saloniki in eigen stadion eindigde in 1-2. De wedstrijd werd door de arbitrage eerder beëindigd door het naderende onweer in Rotterdam.

Middenvelder Wouter Burger opende na 2 minuten de score met een fortuinlijke kopbal. Na een kwartier maakte Christos Tzolis gelijk uit een strafschop. Kort na de rust bracht Georgios Koutsias het tweede doelpunt van de Grieken op zijn naam.

Aanvoerder Leroy Fer ontbrak bij Feyenoord. Hij kreeg rust van trainer Arne Slot. Verdediger Gernot Trauner bekeek het duel eveneens vanaf de tribune. De transfer van de Oostenrijkse verdediger van LASK Linz is zo goed als rond.

Tien wissels

Na de rust paste Slot niet minder dan tien wissels toe. Onder anderen aanwinst Alireza Jahanbakhsh maakte zijn officieuze debuut voor de Rotterdammers. Doelpuntenmaker Burger was de enige Feyenoorder van het basisteam die aan de tweede helft mocht beginnen.

Feyenoord speelde afgelopen donderdag in Kosovo met 0-0 gelijk tegen het bescheiden FC Drita. De winnaar van het tweeluik speelt in de derde voorronde van de Conference League tegen het Zwitserse FC Luzern.

Slot was ondanks de nederlaag niet helemaal ontevreden. "Verliezen is altijd teleurstellend", gaf hij toe bij ESPN. "Ook de manier waarop, omdat we de doelpunten zomaar hebben weggegeven. Maar als ik het vergelijk met afgelopen donderdag heb ik in deze wedstrijd meer vlot lopende aanvallen gezien dan in Kosovo. Tegen FC Drita hadden we ook veel onnodig balverlies en dat hadden we nu weer. Maar ik zie zelf wel vooruitgang in ons spel en dat is het belangrijkste."

Meer uit Voetbal

Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

1 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

4 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

4 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

14 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden