Feyenoord verhuurt Diemers aan Duitse club Hannover 96
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Mark Diemers tot de zomer verhuurd aan Hannover 96. De 28-jarige middenvelder maakt het seizoen af bij de club uit de tweede Bundesliga in Duitsland. Diemers kwam dit seizoen mede vanwege blessureleed amper in actie voor Feyenoord.
De Fries maakte in december zijn rentree en kwam nog enkele keren in actie, meestal als invaller. Diemers maakte wel de 90 minuten vol in de laatste groepswedstrijd in de Conference League tegen Maccabi Haifa (2-1).
Diemers ligt nog tot de zomer van 2023 vast in Rotterdam. Vorig seizoen was hij onder trainer Dick Advocaat meestal basiskracht. In 29 competitiewedstrijden maakte hij toen drie doelpunten voor Feyenoord. Diemers speelde eerder voor Fortuna Sittard, De Graafschap, FC Utrecht en SC Cambuur.
De middenvelder gaat bij Hannover, dat op de vijftiende plaats staat, spelen met rugnummer 35. "Ik wil zoveel mogelijk wedstrijden spelen om het team te helpen en te laten zien wat ik kan", aldus Diemers. Technisch directeur Marcus Mann omschrijft hem als een "verbindingsspeler" tussen de verdediging en de aanval. "Hij eist ballen op en kan situaties in de kleine ruimte goed oplossen."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
9 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
9 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
11 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
11 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
12 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
13 uur geleden