Feyenoord-verdediger Nieuwkoop krijgt rood bij rentree
ROTTERDAM (ANP) - Verdediger Bart Nieuwkoop heeft tijdens zijn rentree bij Feyenoord een rode kaart gekregen. De rechtsback, deze week overgekomen van de Belgische club Union, moest in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard al na 25 minuten met rood van het veld.
Nieuwkoop kreeg in eerste instantie een gele kaart van scheidsrechter Rob Dieperink voor een overtreding op Iñigo Córdoba, diep op de helft van Fortuna. De videoarbiter adviseerde Dieperink de tv-beelden nog eens terug te kijken. Op basis daarvan besloot de scheidsrechter het geel om te zetten in een directe rode kaart. Landskampioen Feyenoord moet daardoor met tien man verder in de eerste competitiewedstrijd van het seizoen. Het stond nog 0-0 in De Kuip toen Nieuwkoop werd weggestuurd.
De verdediger speelde tot de zomer van 2021 ook al voor Feyenoord. Op 23 december 2018 werd Nieuwkoop tegen ADO Den Haag met twee keer geel van het veld gestuurd.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
5 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
8 uur geleden