Feyenoord-verdediger Nieuwkoop krijgt rood bij rentree
ROTTERDAM (ANP) - Verdediger Bart Nieuwkoop heeft tijdens zijn rentree bij Feyenoord een rode kaart gekregen. De rechtsback, deze week overgekomen van de Belgische club Union, moest in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard al na 25 minuten met rood van het veld.
Nieuwkoop kreeg in eerste instantie een gele kaart van scheidsrechter Rob Dieperink voor een overtreding op Iñigo Córdoba, diep op de helft van Fortuna. De videoarbiter adviseerde Dieperink de tv-beelden nog eens terug te kijken. Op basis daarvan besloot de scheidsrechter het geel om te zetten in een directe rode kaart. Landskampioen Feyenoord moet daardoor met tien man verder in de eerste competitiewedstrijd van het seizoen. Het stond nog 0-0 in De Kuip toen Nieuwkoop werd weggestuurd.
De verdediger speelde tot de zomer van 2021 ook al voor Feyenoord. Op 23 december 2018 werd Nieuwkoop tegen ADO Den Haag met twee keer geel van het veld gestuurd.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
3 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
6 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
6 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
10 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
11 uur geleden