
Feyenoord-verdediger Hancko valt geblesseerd uit in warming-up
TILBURG (ANP) - Feyenoord kan in de uitwedstrijd tegen Willem II geen beroep doen op verdediger David Hancko. De Slowaak is in de warming-up geblesseerd geraakt en wordt vervangen door Thomas Beelen.
Feyenoord staat voor een belangrijke periode, met de afsluitende duels uit de hoofdronde van de Champions League tegen Bayern München (woensdag) en Lille (volgende week). Ook maakt Hancko nog kans op een winterse transfer.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - AZ mag op 2 maart geen supporters meenemen naar het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft burgemeester Avine Fokkens van de Friese plaats besloten na eerdere incidenten bij het duel. Heerenveen is bang dat AZ-fans alsnog op de thuistribunes plaatsnemen en heeft de regels voor kaartverkoop aangescherpt.
31 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Technisch directeur Sven Mislintat heeft ook bij Borussia Dortmund zijn contract niet kunnen uitdienen. Dat meldt de nummer 11 uit de Bundesliga donderdag. De Duitser werd vorig seizoen al na vier maanden ontslagen bij Ajax, dat hij had opgezadeld met voor meer dan 100 miljoen euro aangeschafte spelers. Velen van hen mislukten in Amsterdam.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Voormalig Real Madrid-verdediger Marcelo heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat maakte de 36-jarige Braziliaan donderdag bekend.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United zal het vermoedelijk de rest van het seizoen moeten doen zonder de Argentijnse verdediger Lisandro Martínez. De oud-Ajacied heeft zondag in het competitieduel met Crystal Palace een ernstige knieblessure opgelopen, zo bevestigde de club donderdag.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli kan voorlopig geen beroep doen op Youri Regeer. De 21-jarige speler, die zowel in de verdediging als op het middenveld kan worden gebruikt, heeft tijdens een training een blessure aan de rechterenkel opgelopen. Zijn herstel zal minimaal twee maanden duren, meldt de Amsterdamse club op de website.
7 uur geledenSANTOS (ANP/DPA) - De Braziliaanse voetballer Neymar heeft zijn eerste minuten gemaakt voor FC Santos, de club uit zijn vaderland waarvoor hij na twaalf jaar zijn rentree maakte. "Ik heb meer speeltijd nodig, meer wedstrijden", concludeerde de oud-speler van FC Barcelona en Paris Saint-Germain na zijn invalbeurt, die samenviel met zijn 33e verjaardag.
8 uur geledenLEGANÉS (ANP) - Real Madrid heeft zich na een moeizame 3-2 zege op Leganés geplaatst voor de halve finales van de Spaanse beker. De koploper van La Liga gaf een 2-0-voorsprong weg, maar besliste de wedstrijd alsnog in zijn voordeel met een derde doelpunt in blessuretijd.
14 uur geleden