Feyenoord veel te sterk voor VVV: 6-0
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo met grote cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Dick Advocaat versloeg de Limburgers, die het moesten doen zonder topscorer Georgios Giakoumakis, met 6-0. Met de eerste competitiezege sinds 14 februari, toen het 5-0 werd tegen Willem II, klom Feyenoord voorlopig naar de vierde plaats in de Eredivisie.
De Rotterdammers hadden slechts 2 punten gepakt uit de vorige drie competitieduels. Feyenoord kreeg in De Kuip amper tegenstand van VVV, dat eerder in de week in de halve finales van het bekertoernooi verloor van Vitesse.
Via doelpunten van Jens Toornstra, Lutsharel Geertruida en Bryan Linssen stond de thuisclub na een half uur al met 3-0 voor. In de tweede helft scoorde Feyenoord ook drie keer, via opnieuw Toornstra, Steven Berghuis en Eric Botteghin.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
33 seconden geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
13 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
14 uur geleden