Feyenoord veel te sterk voor VVV: 6-0
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo met grote cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Dick Advocaat versloeg de Limburgers, die het moesten doen zonder topscorer Georgios Giakoumakis, met 6-0. Met de eerste competitiezege sinds 14 februari, toen het 5-0 werd tegen Willem II, klom Feyenoord voorlopig naar de vierde plaats in de Eredivisie.
De Rotterdammers hadden slechts 2 punten gepakt uit de vorige drie competitieduels. Feyenoord kreeg in De Kuip amper tegenstand van VVV, dat eerder in de week in de halve finales van het bekertoernooi verloor van Vitesse.
Via doelpunten van Jens Toornstra, Lutsharel Geertruida en Bryan Linssen stond de thuisclub na een half uur al met 3-0 voor. In de tweede helft scoorde Feyenoord ook drie keer, via opnieuw Toornstra, Steven Berghuis en Eric Botteghin.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
4 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
4 uur geleden