Feyenoord vanaf vrijdag weer in training
DEN HAAG (ANP) - Ook Feyenoord hervat de training nu de maatregelen tegen het coronavirus iets zijn versoepeld. De Rotterdammers komen vrijdag weer bijeen op trainingscomplex 1908 waar achter gesloten deuren en volgens de richtlijnen van het RIVM zal worden getraind.
Zo meldt de club dat "voor alle aanwezigen onder meer geldt dat ze zowel voor, tijdens als na de training anderhalve meter afstand dienen te houden, terwijl ook de trainingsmaterialen- en apparaten voldoende uit elkaar moeten staan. Ook is het de spelers niet toegestaan voor en na de trainingen bij de poort te stoppen voor het uitdelen van handtekeningen en/of het maken van een praatje met supporters dan wel foto’s. De veiligheid van de spelers en de supporters gaat nu eenmaal boven alles."
RKC Waalwijk en ADO Den Haag gaan woensdag al weer het trainingsveld op. Beide clubs doen dat eveneens op aangepaste wijze, zoals de KNVB en het RIVM het voorschrijven. Als aangepaste maatregel noemt ADO onder andere dat er per trainingssessie maximaal zes klachtenvrije spelers en twee leden van de technische staf op minstens anderhalve meter van elkaar op het veld mogen verschijnen.
Eerder maakten FC Twente en Willem II bekend de training op 4 mei te hervatten.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding bij de wedstrijd tussen Frankrijk en Zweden in de eerste knock-outronde. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt.
18 minuten geledenTIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.
2 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko.
3 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won in een teleurstellend duel in het Los Angeles Stadium met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko, die in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag tegen elkaar spelen.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).
7 uur geleden