Feyenoord uit de Champions League na nederlaag tegen Atlético
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid met 1-3 verloren. De kampioen van Nederland is voor de laatste speelronde al zeker dat hij als derde eindigt in de poule. De ploeg van trainer Arne Slot speelt na de winterstop niet meer in de Champions League maar in de tussenronde van de Europa League.
Yankuba Minteh kreeg de eerste kans van de wedstrijd, maar de Gambiaanse aanvaller van Feyenoord schoot rakelings naast. Daarna nam Atlético Madrid het initiatief. Doelman Justin Bijlow voorkwam nog dat Álvaro Morata de score opende. Maar de bezoekers uit Spanje kwamen in de 14e minuut alsnog op voorsprong door een eigen doelpunt van Lutsharel Geertruida.
Mario Hermoso tekende in de 57e minuut voor een prachtige tweede treffer van Atlético. Mats Wieffer maakte het duel nog even spannend in de 77e minuut, maar vervolgens passeerde ook Santiago Giménez zijn eigen doelman Bijlow.
Feyenoord speelt zondag voor eigen publiek tegen PSV. De koploper uit Eindhoven verdedigt een voorsprong van 7 punten in De Kuip.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
5 uur geleden