Feyenoord uit de Champions League na nederlaag tegen Atlético
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid met 1-3 verloren. De kampioen van Nederland is voor de laatste speelronde al zeker dat hij als derde eindigt in de poule. De ploeg van trainer Arne Slot speelt na de winterstop niet meer in de Champions League maar in de tussenronde van de Europa League.
Yankuba Minteh kreeg de eerste kans van de wedstrijd, maar de Gambiaanse aanvaller van Feyenoord schoot rakelings naast. Daarna nam Atlético Madrid het initiatief. Doelman Justin Bijlow voorkwam nog dat Álvaro Morata de score opende. Maar de bezoekers uit Spanje kwamen in de 14e minuut alsnog op voorsprong door een eigen doelpunt van Lutsharel Geertruida.
Mario Hermoso tekende in de 57e minuut voor een prachtige tweede treffer van Atlético. Mats Wieffer maakte het duel nog even spannend in de 77e minuut, maar vervolgens passeerde ook Santiago Giménez zijn eigen doelman Bijlow.
Feyenoord speelt zondag voor eigen publiek tegen PSV. De koploper uit Eindhoven verdedigt een voorsprong van 7 punten in De Kuip.
Meer uit Voetbal
HARRISON (ANP) - Marokko en Noorwegen hebben in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal gelijkgespeeld. In Harrison eindigde de wedstrijd tussen de twee WK-deelnemers in 1-1.
7 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Ronald Koeman wist al lang dat zijn assistent Ruud van Nistelrooij zich pas zondag bij het Nederlands elftal in de Verenigde Staten zou melden. "Toen ik Ruud benaderde voor een rol in de technische staf, had hij al iets aangegeven over dat er afgelopen zaterdag iets groots was", vertelde de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. "Als er gezegd wordt dat het over 'familieomstandigheden' gaat, dan klinkt dat moeilijk en zwaar. Maar dit waren leuke familieomstandigheden", aldus Koeman, die verder niet zei wat het was.
8 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het soms lastig dat hij nu op grote afstand leeft van zijn vrouw Bartina, die aan chronische borstkanker lijdt. "Soms is het best moeilijk omdat ze iedere week behandelingen heeft", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van maandag tegen Oezbekistan. "Dat is ook de reden dat ze nu deze kant niet op komt. Daar heb je contact over, dat is voor haar soms ook moeilijk."
8 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.
9 uur geledenODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.
10 uur geledenNEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
11 uur geleden