Feyenoord treft AC Milan in tussenronde Champions League
NYON (ANP) - Feyenoord treft in de tussenronde van de Champions League AC Milan. Dat is het resultaat van de loting in het Zwitserse Nyon.
Feyenoord wist voor de loting dat het gekoppeld zou worden aan de club uit Milaan of PSV. De Rotterdammers sloten de groepsfase van de Champions League af op de negentiende plaats, Milan werd dertiende.
Feyenoord had voor de laatste groepswedstrijd bij Lille nog een kans om zich met een zege bij de eerste acht ploegen te scharen en zo de play-offs te ontlopen. De formatie van trainer Brian Priske verloor echter met 6-1 in Frankrijk. Milan, de club van Oranje-international Tijjani Reijnders, is de nummer 7 van Italië.
Wisselvallige seizoenen
Feyenoord en Milan kennen allebei wisselvallige seizoenen. In Europa vielen bij Feyenoord vooral het gelijkspel bij Manchester City (3-3) en de zege op Bayern München (3-0) in positieve zin op. Milan verloor de eerste twee duels in Europa van Liverpool en Bayer Leverkusen, maar herpakte zich met vijf zeges op rij.
Feyenoord speelt op 11 of 12 februari de thuiswedstrijd tegen Milan in De Kuip. Een week later volgt op 18 of 19 februari het uitduel in San Siro.
In een mogelijke achtste finale wacht Feyenoord een duel met Arsenal of Internazionale. Die twee clubs eindigden in de top 8 van het hoofdtoernooi en hoeven geen tussenronde te spelen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
2 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden