Feyenoord trakteert jarige Advocaat op een overwinning
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de 73e verjaardag van trainer Dick Advocaat opgeluisterd met een overwinning. De Rotterdamse ploeg versloeg ADO Den Haag in De Kuip met 4-2. De fans in het stadion hielden zich aanzienlijk beter aan de coronaregels dan vorige week tegen FC Twente (1-1).
Feyenoord kwam wel vroeg op achterstand via Jonas Arweiler. Lutsharel Geertruida kopte halverwege de eerste helft de 1-1 binnen en de andere centrumverdediger van de thuisclub, Marcos Senesi, zette Feyenoord na rust met een fraaie omhaal op voorsprong. Shaquille Pinas bracht ADO uit een strafschop weer langszij, nadat Justin Bijlow eerst een penalty van Arweiler had gestopt. De Feyenoord-keeper was echter te vroeg van zijn lijn gekomen.
Feyenoord trok de wedstrijd in de laatste 20 minuten naar zich toe door doelpunten van invaller Luciano Narsingh en Steven Berghuis (strafschop).
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
14 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
23 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden