Feyenoord trakteert jarige Advocaat op een overwinning
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de 73e verjaardag van trainer Dick Advocaat opgeluisterd met een overwinning. De Rotterdamse ploeg versloeg ADO Den Haag in De Kuip met 4-2. De fans in het stadion hielden zich aanzienlijk beter aan de coronaregels dan vorige week tegen FC Twente (1-1).
Feyenoord kwam wel vroeg op achterstand via Jonas Arweiler. Lutsharel Geertruida kopte halverwege de eerste helft de 1-1 binnen en de andere centrumverdediger van de thuisclub, Marcos Senesi, zette Feyenoord na rust met een fraaie omhaal op voorsprong. Shaquille Pinas bracht ADO uit een strafschop weer langszij, nadat Justin Bijlow eerst een penalty van Arweiler had gestopt. De Feyenoord-keeper was echter te vroeg van zijn lijn gekomen.
Feyenoord trok de wedstrijd in de laatste 20 minuten naar zich toe door doelpunten van invaller Luciano Narsingh en Steven Berghuis (strafschop).
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
3 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
20 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
21 uur geleden