Feyenoord traint voor ruim duizend fans in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Ruim duizend supporters zijn woensdag naar De Kuip gekomen om Feyenoord weer eens aan het werk te zien. Ze bezochten een open training van hun favoriete club.
De fans maakten kennis met aanwinsten Mark Diemers en Bryan Linssen. Ze zaten keurig verspreid over de Willem van Hanegem-tribune. Veel aanwezige supporters moesten wel nog even wennen aan de nieuwe regels van het kabinet tegen de verspreiding van het coronavirus.
Ze zongen en schreeuwden hun favoriete spelers herhaaldelijk toe, wat dus eigenlijk voorlopig niet mag. De meeste supporters waren erg enthousiast dat ze na vijf maanden weer eens De Kuip in mochten.
Oefenwedstrijd
"Een mooie kennismaking zo met het legioen," zei Diemers na de training van ongeveer anderhalf uur. ‘
"Uiteraard hoop ik zo snel mogelijk in een volle Kuip te spelen."
Feyenoord oefent zondag in het eigen stadion tegen Sparta Rotterdam. De club wil maximaal 7000 supporters toelaten. Het is nog onduidelijk of doelman Justin Bijlow dan van de partij is. Hij ontbrak woensdag vanwege een lichte blessure.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
6 uur geleden