Feyenoord traint voor ruim duizend fans in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Ruim duizend supporters zijn woensdag naar De Kuip gekomen om Feyenoord weer eens aan het werk te zien. Ze bezochten een open training van hun favoriete club.
De fans maakten kennis met aanwinsten Mark Diemers en Bryan Linssen. Ze zaten keurig verspreid over de Willem van Hanegem-tribune. Veel aanwezige supporters moesten wel nog even wennen aan de nieuwe regels van het kabinet tegen de verspreiding van het coronavirus.
Ze zongen en schreeuwden hun favoriete spelers herhaaldelijk toe, wat dus eigenlijk voorlopig niet mag. De meeste supporters waren erg enthousiast dat ze na vijf maanden weer eens De Kuip in mochten.
Oefenwedstrijd
"Een mooie kennismaking zo met het legioen," zei Diemers na de training van ongeveer anderhalf uur. ‘
"Uiteraard hoop ik zo snel mogelijk in een volle Kuip te spelen."
Feyenoord oefent zondag in het eigen stadion tegen Sparta Rotterdam. De club wil maximaal 7000 supporters toelaten. Het is nog onduidelijk of doelman Justin Bijlow dan van de partij is. Hij ontbrak woensdag vanwege een lichte blessure.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
8 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
8 uur geleden