Feyenoord traint voor ruim duizend fans in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Ruim duizend supporters zijn woensdag naar De Kuip gekomen om Feyenoord weer eens aan het werk te zien. Ze bezochten een open training van hun favoriete club.
De fans maakten kennis met aanwinsten Mark Diemers en Bryan Linssen. Ze zaten keurig verspreid over de Willem van Hanegem-tribune. Veel aanwezige supporters moesten wel nog even wennen aan de nieuwe regels van het kabinet tegen de verspreiding van het coronavirus.
Ze zongen en schreeuwden hun favoriete spelers herhaaldelijk toe, wat dus eigenlijk voorlopig niet mag. De meeste supporters waren erg enthousiast dat ze na vijf maanden weer eens De Kuip in mochten.
Oefenwedstrijd
"Een mooie kennismaking zo met het legioen," zei Diemers na de training van ongeveer anderhalf uur. ‘
"Uiteraard hoop ik zo snel mogelijk in een volle Kuip te spelen."
Feyenoord oefent zondag in het eigen stadion tegen Sparta Rotterdam. De club wil maximaal 7000 supporters toelaten. Het is nog onduidelijk of doelman Justin Bijlow dan van de partij is. Hij ontbrak woensdag vanwege een lichte blessure.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
12 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
12 uur geleden