Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot zoekende in voorbereiding door nieuwkomers

Feyenoord-trainer Slot zoekende in voorbereiding door nieuwkomers

ROTTERDAM (ANP) - Doordat Feyenoord veel spelers ziet komen en gaan, is het voor trainer Arne Slot moeilijker om zich voor te bereiden op de wedstrijden. Dat zei hij na het met 4-0 gewonnen thuisduel met FC Emmen.

"Het is nu allemaal weer nieuw en één dag voor de wedstrijd zijn er nog wel tien dingen die ik zou willen trainen. Maar sommige spelers weten nog niet eens hoe ze moeten opbouwen, een doeltrap vast moeten zetten of wat we met standaardsituaties doen", aldus Slot voor de camera van ESPN.

"Dat maakt dat je je continu met je staf afvraagt: wat hebben ze daadwerkelijk nodig? Want je wilt ze ook niet constant overladen met informatie. Het is ook wel leuk, maar ik had het misschien nog wel leuker gevonden als we het team bij elkaar hadden gehouden en er een paar bij hadden gekregen. Maar dat is niet de realiteit."

Slot zag Feyenoord tegen FC Emmen pas in de slotfase afstand nemen. Tot de 85e minuut stond het pas 1-0. "De eerst helft was zeker niet heel bijzonder, maar we speelden wel 45 minuten op hun helft", aldus Slot.

"Het is niet dat ik heel comfortabel op de bank zat, maar het is wel zo dat we in meerdere wedstrijden op het eind het verschil hebben gemaakt. Door heel veel te investeren in buitenspelers raken de backs vermoeid, waardoor de buitenspelers het verschil kunnen maken."

In de laatste 5 minuten was Feyenoord nog drie keer trefzeker, onder meer via invaller Santiago Giménez.

Meer uit Voetbal

Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

2 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

11 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

16 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

16 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

17 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

18 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

18 uur geleden