Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot zoekende in voorbereiding door nieuwkomers

Feyenoord-trainer Slot zoekende in voorbereiding door nieuwkomers

ROTTERDAM (ANP) - Doordat Feyenoord veel spelers ziet komen en gaan, is het voor trainer Arne Slot moeilijker om zich voor te bereiden op de wedstrijden. Dat zei hij na het met 4-0 gewonnen thuisduel met FC Emmen.

"Het is nu allemaal weer nieuw en één dag voor de wedstrijd zijn er nog wel tien dingen die ik zou willen trainen. Maar sommige spelers weten nog niet eens hoe ze moeten opbouwen, een doeltrap vast moeten zetten of wat we met standaardsituaties doen", aldus Slot voor de camera van ESPN.

"Dat maakt dat je je continu met je staf afvraagt: wat hebben ze daadwerkelijk nodig? Want je wilt ze ook niet constant overladen met informatie. Het is ook wel leuk, maar ik had het misschien nog wel leuker gevonden als we het team bij elkaar hadden gehouden en er een paar bij hadden gekregen. Maar dat is niet de realiteit."

Slot zag Feyenoord tegen FC Emmen pas in de slotfase afstand nemen. Tot de 85e minuut stond het pas 1-0. "De eerst helft was zeker niet heel bijzonder, maar we speelden wel 45 minuten op hun helft", aldus Slot.

"Het is niet dat ik heel comfortabel op de bank zat, maar het is wel zo dat we in meerdere wedstrijden op het eind het verschil hebben gemaakt. Door heel veel te investeren in buitenspelers raken de backs vermoeid, waardoor de buitenspelers het verschil kunnen maken."

In de laatste 5 minuten was Feyenoord nog drie keer trefzeker, onder meer via invaller Santiago Giménez.

Meer uit Voetbal

Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

7 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

10 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

12 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

13 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

13 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

13 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

14 uur geleden