Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot zoekende in voorbereiding door nieuwkomers

Feyenoord-trainer Slot zoekende in voorbereiding door nieuwkomers

ROTTERDAM (ANP) - Doordat Feyenoord veel spelers ziet komen en gaan, is het voor trainer Arne Slot moeilijker om zich voor te bereiden op de wedstrijden. Dat zei hij na het met 4-0 gewonnen thuisduel met FC Emmen.

"Het is nu allemaal weer nieuw en één dag voor de wedstrijd zijn er nog wel tien dingen die ik zou willen trainen. Maar sommige spelers weten nog niet eens hoe ze moeten opbouwen, een doeltrap vast moeten zetten of wat we met standaardsituaties doen", aldus Slot voor de camera van ESPN.

"Dat maakt dat je je continu met je staf afvraagt: wat hebben ze daadwerkelijk nodig? Want je wilt ze ook niet constant overladen met informatie. Het is ook wel leuk, maar ik had het misschien nog wel leuker gevonden als we het team bij elkaar hadden gehouden en er een paar bij hadden gekregen. Maar dat is niet de realiteit."

Slot zag Feyenoord tegen FC Emmen pas in de slotfase afstand nemen. Tot de 85e minuut stond het pas 1-0. "De eerst helft was zeker niet heel bijzonder, maar we speelden wel 45 minuten op hun helft", aldus Slot.

"Het is niet dat ik heel comfortabel op de bank zat, maar het is wel zo dat we in meerdere wedstrijden op het eind het verschil hebben gemaakt. Door heel veel te investeren in buitenspelers raken de backs vermoeid, waardoor de buitenspelers het verschil kunnen maken."

In de laatste 5 minuten was Feyenoord nog drie keer trefzeker, onder meer via invaller Santiago Giménez.

Meer uit Voetbal

Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

6 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

7 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

7 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

8 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

9 uur geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

9 uur geleden
Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

11 uur geleden