Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot: we krijgen het toch weer voor elkaar

Feyenoord-trainer Slot: we krijgen het toch weer voor elkaar

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot had woensdag na de zege van zijn elftal op sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker (0-1) genoeg aan te merken op zijn elftal. "Maar we krijgen het toch weer voor elkaar en hebben opnieuw laten zien dat we moeilijk te verslaan zijn", aldus de coach in het Abe Lenstra-stadion.

Slot was vooral niet te spreken over de eerste helft. "Het spel aan de bal was bijzonder stroperig. Heerenveen speelde agressief en probeerde ons hoog onder druk te zetten", zei hij. "Maar wij speelden wel weer gedisciplineerd en daardoor bleef een stormloop aan kansen van Heerenveen uit."

In de rust deed de trainer van Feyenoord wat omzettingen. "Het druk zetten ging daarna beter en de opbouw verliep beter. We kregen meer grip op de wedstrijd", aldus Slot, die Santiago Giménez in de 80e minuut het verschil zag maken: 0-1. "Het was weer moeizaam, ja. Maar hebben jullie wedstrijden gezien van ons die niet moeizaam waren? Het is niet nieuw dat wij niet enorm veel kansen bij elkaar voetballen. Dat kenmerkt ons dit seizoen. Het resultaat geeft vertrouwen, maar met het oog op komend weekeinde had ik liever gezien dat we goed hadden gevoetbald vanavond."

Slot had, met het oog op de competitie en de Europa League, niet overwogen spelers rust te geven. "Het kampioenschap is de grootste prijs die er is. Maar het is niet zo dat we bij Feyenoord de voorbije jaren de prijzenkast enorm hebben gevuld. Daarom willen we de beker ook graag winnen."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

7 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

7 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

9 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

12 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

13 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

14 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

17 uur geleden