Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot: we krijgen het toch weer voor elkaar

Feyenoord-trainer Slot: we krijgen het toch weer voor elkaar

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot had woensdag na de zege van zijn elftal op sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker (0-1) genoeg aan te merken op zijn elftal. "Maar we krijgen het toch weer voor elkaar en hebben opnieuw laten zien dat we moeilijk te verslaan zijn", aldus de coach in het Abe Lenstra-stadion.

Slot was vooral niet te spreken over de eerste helft. "Het spel aan de bal was bijzonder stroperig. Heerenveen speelde agressief en probeerde ons hoog onder druk te zetten", zei hij. "Maar wij speelden wel weer gedisciplineerd en daardoor bleef een stormloop aan kansen van Heerenveen uit."

In de rust deed de trainer van Feyenoord wat omzettingen. "Het druk zetten ging daarna beter en de opbouw verliep beter. We kregen meer grip op de wedstrijd", aldus Slot, die Santiago Giménez in de 80e minuut het verschil zag maken: 0-1. "Het was weer moeizaam, ja. Maar hebben jullie wedstrijden gezien van ons die niet moeizaam waren? Het is niet nieuw dat wij niet enorm veel kansen bij elkaar voetballen. Dat kenmerkt ons dit seizoen. Het resultaat geeft vertrouwen, maar met het oog op komend weekeinde had ik liever gezien dat we goed hadden gevoetbald vanavond."

Slot had, met het oog op de competitie en de Europa League, niet overwogen spelers rust te geven. "Het kampioenschap is de grootste prijs die er is. Maar het is niet zo dat we bij Feyenoord de voorbije jaren de prijzenkast enorm hebben gevuld. Daarom willen we de beker ook graag winnen."

Meer uit Voetbal

Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

2 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

2 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

6 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

6 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

7 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

9 uur geleden
NAC vecht besluit KNVB aan duel met Go Ahead geldig te verklaren

BREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.

9 uur geleden