Feyenoord-trainer Slot vreest voor blessure Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot vreest voor de blessure die Quilindschy Hartman opliep in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De linksback moest na een half uur spelen naar de kant met pijn aan zijn rechteronderbeen. Hartman liep die blessure op toen hij Utrecht-verdediger Niklas Vesterlund van schieten afhield.
"Ik vreesde eerder ook voor een zware blessure bij Calvin Stengs, maar dat bleek uiteindelijk ook mee te vallen. We kunnen alleen maar hopen dat dat nu weer zo is", vertelde Slot tegen ESPN. "Wat veel mensen misschien niet weten, is dat Hartman een speler is met een kruisbandverleden. Toen hij bij Feyenoord onder 21 speelde, kon hij lange tijd niet bij ons aansluiten, omdat hij terugkwam van een blessure."
Hartman maakte tegen FC Utrecht juist zijn rentree, nadat hij de interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland oversloeg door een blessure.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
29 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
2 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
14 uur geleden