Feyenoord-trainer Slot vreest voor blessure Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot vreest voor de blessure die Quilindschy Hartman opliep in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De linksback moest na een half uur spelen naar de kant met pijn aan zijn rechteronderbeen. Hartman liep die blessure op toen hij Utrecht-verdediger Niklas Vesterlund van schieten afhield.
"Ik vreesde eerder ook voor een zware blessure bij Calvin Stengs, maar dat bleek uiteindelijk ook mee te vallen. We kunnen alleen maar hopen dat dat nu weer zo is", vertelde Slot tegen ESPN. "Wat veel mensen misschien niet weten, is dat Hartman een speler is met een kruisbandverleden. Toen hij bij Feyenoord onder 21 speelde, kon hij lange tijd niet bij ons aansluiten, omdat hij terugkwam van een blessure."
Hartman maakte tegen FC Utrecht juist zijn rentree, nadat hij de interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland oversloeg door een blessure.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).
11 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.
14 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.
15 uur geledenNAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.
17 uur geleden