Feyenoord-trainer Slot vreest voor blessure Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot vreest voor de blessure die Quilindschy Hartman opliep in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De linksback moest na een half uur spelen naar de kant met pijn aan zijn rechteronderbeen. Hartman liep die blessure op toen hij Utrecht-verdediger Niklas Vesterlund van schieten afhield.
"Ik vreesde eerder ook voor een zware blessure bij Calvin Stengs, maar dat bleek uiteindelijk ook mee te vallen. We kunnen alleen maar hopen dat dat nu weer zo is", vertelde Slot tegen ESPN. "Wat veel mensen misschien niet weten, is dat Hartman een speler is met een kruisbandverleden. Toen hij bij Feyenoord onder 21 speelde, kon hij lange tijd niet bij ons aansluiten, omdat hij terugkwam van een blessure."
Hartman maakte tegen FC Utrecht juist zijn rentree, nadat hij de interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland oversloeg door een blessure.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse oud-wereldkampioen Joan Capdevila (48) is toch bij de WK-finale in East Rutherford aanwezig. De voetballer dreigde de eindstrijd tussen Spanje en Argentinië te missen omdat hij geen inreisvisum kreeg. Capdevila vroeg daarna met succes via X om hulp bij de Amerikaanse president Donald Trump, de Spaanse minister van Sport en de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
39 minuten geledenMIAMI (ANP) - Didier Deschamps hield een slecht gevoel over aan zijn laatste duel als bondscoach van Frankrijk. In de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap voetbal leidde Engeland halverwege al met 4-0 in Miami. Frankrijk kwam na rust bijna langszij, maar verloor met 6-4.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.
17 uur geledenNEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.
17 uur geledenEAST HANOVER (ANP/RTR) - De laatste training van Spanje voorafgaand aan de finale van het WK tegen Argentinië is afgelast. Het onweerde zo heftig dat de spelers van de Europees kampioen niet op het veld van het Melanie Lane-trainingscomplex in New Jersey verschenen.
21 uur geledenDELDEN (ANP) - Oranje-international Wout Weghorst heeft gescoord bij zijn officieuze debuut voor FC Twente. De van Ajax overgekomen spits schoot tegen Gent op aangeven van Ruud Nijstad na een kleine tien minuten de 1-1 binnen. Het duel in Delden eindigde in 2-2.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal op 11 juni meer dan 7 miljoen potentieel schadelijke onlineberichten en reacties verwijderd. Dat is een ruime veertienvoudiging vergeleken met het vorige WK in 2022 in Qatar, toen 470.000 van dergelijke berichten en reacties werden weggehaald. Het WK duurde toen een kleine maand en nu vijf weken.
1 dag geleden