Feyenoord-trainer Slot vreest voor blessure Hartman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot vreest voor de blessure die Quilindschy Hartman opliep in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De linksback moest na een half uur spelen naar de kant met pijn aan zijn rechteronderbeen. Hartman liep die blessure op toen hij Utrecht-verdediger Niklas Vesterlund van schieten afhield.
"Ik vreesde eerder ook voor een zware blessure bij Calvin Stengs, maar dat bleek uiteindelijk ook mee te vallen. We kunnen alleen maar hopen dat dat nu weer zo is", vertelde Slot tegen ESPN. "Wat veel mensen misschien niet weten, is dat Hartman een speler is met een kruisbandverleden. Toen hij bij Feyenoord onder 21 speelde, kon hij lange tijd niet bij ons aansluiten, omdat hij terugkwam van een blessure."
Hartman maakte tegen FC Utrecht juist zijn rentree, nadat hij de interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland oversloeg door een blessure.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden