Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot: valse start is een understatement

Feyenoord-trainer Slot: valse start is een understatement

ROTTERDAM (ANP) - Zwaar teleurstellend, zo noemt trainer Arne Slot de seizoensstart van Feyenoord. De landskampioen verloor vorige week de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen PSV met 1-0 en bleef zondag in de eerste competitiewedstrijd thuis tegen Fortuna Sittard steken op 0-0.

"Een valse start? Dat is een understatement", zei Slot bij ESPN. "Het is zwaar teleurstellend. We verliezen thuis om de Johan Cruijff Schaal van PSV en beginnen de competitie, ook thuis, met een rode kaart en een gelijkspel. We hebben er alles aan gedaan om met tien man nog 3 punten te pakken, ik kan de jongens niets verwijten. Dit was een thuiswedstrijd zoals we die vorig seizoen ook vaak hebben gespeeld tegen clubs uit het rechterrijtje. Het was toen ook regelmatig heel moeizaam, maar we konden dan vaak wel uit een soort powerplay met elf man nog een goal forceren. Nu lukte dat niet."

Slot gaf de teruggekeerde Bart Nieuwkoop rechts achterin de voorkeur boven Marcus Pedersen, maar de rechtsback kreeg al na 25 minuten een rode kaart. "Hij gleed uit, maar het is ook de vraag of je op die plek op het veld zo agressief een duel aan moet gaan", zei de trainer over de overtreding van Nieuwkoop op Iñigo Córdoba. "Jammer, want Bart was in de eerste 25 minuten heel bedrijvig en gaf een aantal goede voorzetten."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

59 minuten geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

2 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

3 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

4 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

4 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

4 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

5 uur geleden