Feyenoord-trainer Slot: valse start is een understatement
ROTTERDAM (ANP) - Zwaar teleurstellend, zo noemt trainer Arne Slot de seizoensstart van Feyenoord. De landskampioen verloor vorige week de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen PSV met 1-0 en bleef zondag in de eerste competitiewedstrijd thuis tegen Fortuna Sittard steken op 0-0.
"Een valse start? Dat is een understatement", zei Slot bij ESPN. "Het is zwaar teleurstellend. We verliezen thuis om de Johan Cruijff Schaal van PSV en beginnen de competitie, ook thuis, met een rode kaart en een gelijkspel. We hebben er alles aan gedaan om met tien man nog 3 punten te pakken, ik kan de jongens niets verwijten. Dit was een thuiswedstrijd zoals we die vorig seizoen ook vaak hebben gespeeld tegen clubs uit het rechterrijtje. Het was toen ook regelmatig heel moeizaam, maar we konden dan vaak wel uit een soort powerplay met elf man nog een goal forceren. Nu lukte dat niet."
Slot gaf de teruggekeerde Bart Nieuwkoop rechts achterin de voorkeur boven Marcus Pedersen, maar de rechtsback kreeg al na 25 minuten een rode kaart. "Hij gleed uit, maar het is ook de vraag of je op die plek op het veld zo agressief een duel aan moet gaan", zei de trainer over de overtreding van Nieuwkoop op Iñigo Córdoba. "Jammer, want Bart was in de eerste 25 minuten heel bedrijvig en gaf een aantal goede voorzetten."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
1 dag geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden