Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot schrikt van kansen die zijn ploeg weggeeft

Feyenoord-trainer Slot schrikt van kansen die zijn ploeg weggeeft

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot schrok donderdag van de vele kansen die zijn elftal weggaf in de thuiswedstrijd tegen FC Drita in de tweede voorronde van de Conference League (3-2). "Bijna elke aanval van Drita leverde een kans op, we hebben er een groot aantal weggegeven. Gelukkig hebben we een hele goede keeper", zei Slot over Justin Bijlow.

Een week eerder speelden Drita en Feyenoord in Kosovo nog gelijk (0-0). "Toen was ik er nog blij mee dat we geen enkele kans weggaven. We zullen hier de komende tijd goed naar moeten kijken", vervolgde Slot, die Leroy Fer, die een paar keer flink in de fout ging, in bescherming nam. "Hij speelde rechts centraal achterin omdat ik daar nu geen andere speler heb. Dat heeft hij eerder in zijn carrière nooit hoeven doen."

Dankzij drie treffers van Guus Til bereikte Feyenoord alsnog de derde voorronde. Slot: "Het is wel lekker dat we de wedstrijd nog in de reguliere speeltijd wonnen, al hadden we dat liever met beter spel gedaan. Het was geen saaie wedstrijd, maar je schat vooraf in dat het wat eenvoudiger gaat."

Meer uit Voetbal

Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

15 minuten geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

30 minuten geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

1 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

1 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

2 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

2 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

2 uur geleden