Feyenoord-trainer Slot rekent nog op meerdere nieuwe spelers
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht deze transferperiode nog wel een paar nieuwe spelers te verwelkomen. "Wat op zich vrij logisch is, omdat we er ook alweer vier verhuurd hebben", zei de oefenmeester op de persconferentie voor de wedstrijd van zaterdag tegen Vitesse. Verder speelt op dit moment niets concreets op transfergebied rondom vertrekkende Feyenoorders, aldus de coach van de Rotterdammers.
Bij de aankomende tegenstander uit Arnhem speelt Riechedly Bazoer, een speler die Feyenoord nog binnen hoopt te halen. "Dat is geen geheim, maar het is nog niet gelukt." Uit respect voor de tegenstander wilde Slot verder niet ingaan op de 25-jarige verdediger.
Er lopen momenteel onderhandelingen over de Amerikaanse middenvelder Cole Bassett (20) van Colorado Rapids uit de MLS, aldus de trainer. Hij zou meer een speler zijn voor de toekomst. "Hij heeft fysieke kenmerken die bij ons passen, maar je moet deze jongen ook wel de tijd geven. Met name in voetballende zin moet hij nog stappen maken."
Feyenoord kan zaterdag om 20.00 uur tegen Vitesse op bijna volle sterkte aantreden. "Op Luis Sinisterra na, die van een blessure terugkomt." Enkele spelers sloten donderdag en vrijdag pas weer aan bij de groep. "Maar dan hebben we het over een of twee en niet over heel veel", aldus Slot.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
30 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
52 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
54 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
58 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
2 uur geleden