Feyenoord-trainer Slot rekent nog op meerdere nieuwe spelers
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht deze transferperiode nog wel een paar nieuwe spelers te verwelkomen. "Wat op zich vrij logisch is, omdat we er ook alweer vier verhuurd hebben", zei de oefenmeester op de persconferentie voor de wedstrijd van zaterdag tegen Vitesse. Verder speelt op dit moment niets concreets op transfergebied rondom vertrekkende Feyenoorders, aldus de coach van de Rotterdammers.
Bij de aankomende tegenstander uit Arnhem speelt Riechedly Bazoer, een speler die Feyenoord nog binnen hoopt te halen. "Dat is geen geheim, maar het is nog niet gelukt." Uit respect voor de tegenstander wilde Slot verder niet ingaan op de 25-jarige verdediger.
Er lopen momenteel onderhandelingen over de Amerikaanse middenvelder Cole Bassett (20) van Colorado Rapids uit de MLS, aldus de trainer. Hij zou meer een speler zijn voor de toekomst. "Hij heeft fysieke kenmerken die bij ons passen, maar je moet deze jongen ook wel de tijd geven. Met name in voetballende zin moet hij nog stappen maken."
Feyenoord kan zaterdag om 20.00 uur tegen Vitesse op bijna volle sterkte aantreden. "Op Luis Sinisterra na, die van een blessure terugkomt." Enkele spelers sloten donderdag en vrijdag pas weer aan bij de groep. "Maar dan hebben we het over een of twee en niet over heel veel", aldus Slot.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
6 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
8 uur geleden