Feyenoord-trainer Slot rekent nog op meerdere nieuwe spelers
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht deze transferperiode nog wel een paar nieuwe spelers te verwelkomen. "Wat op zich vrij logisch is, omdat we er ook alweer vier verhuurd hebben", zei de oefenmeester op de persconferentie voor de wedstrijd van zaterdag tegen Vitesse. Verder speelt op dit moment niets concreets op transfergebied rondom vertrekkende Feyenoorders, aldus de coach van de Rotterdammers.
Bij de aankomende tegenstander uit Arnhem speelt Riechedly Bazoer, een speler die Feyenoord nog binnen hoopt te halen. "Dat is geen geheim, maar het is nog niet gelukt." Uit respect voor de tegenstander wilde Slot verder niet ingaan op de 25-jarige verdediger.
Er lopen momenteel onderhandelingen over de Amerikaanse middenvelder Cole Bassett (20) van Colorado Rapids uit de MLS, aldus de trainer. Hij zou meer een speler zijn voor de toekomst. "Hij heeft fysieke kenmerken die bij ons passen, maar je moet deze jongen ook wel de tijd geven. Met name in voetballende zin moet hij nog stappen maken."
Feyenoord kan zaterdag om 20.00 uur tegen Vitesse op bijna volle sterkte aantreden. "Op Luis Sinisterra na, die van een blessure terugkomt." Enkele spelers sloten donderdag en vrijdag pas weer aan bij de groep. "Maar dan hebben we het over een of twee en niet over heel veel", aldus Slot.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Een treffer van Emiliano Buendía heeft Aston Villa de overwinning bezorgd op Arsenal: 2-1. Het was pas de tweede competitienederlaag van het seizoen voor de koploper in de Premier League.
42 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - PSV mist zaterdag Mauro Júnior in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. De Braziliaan zou ziek in Eindhoven zijn achtergebleven. Dennis Man is terug in het basiselftal. Coach Peter Bosz gaf de Roemeense aanvaller vorige week rust bij de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Esmir Bajraktarevic, die Man verving, zit in Friesland weer op de bank.
44 minuten geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - Bernd Neuendorf, de voorzitter van de Duitse voetbalbond DFB, heeft de toekenning van een vredesprijs door wereldvoetbalbond FIFA aan de Amerikaanse president Donald Trump verdedigd. "We waren allemaal verheugd toen het conflict in het Midden-Oosten werd beëindigd en er een akkoord werd ondertekend. Eerlijk gezegd zou dit niet mogelijk zijn geweest zonder de VS en zonder de inspanningen van de president", zei Neuendorf over de toekenning, die ook kritiek opleverde.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De KNVB wil alle Oranjesupporters snel informeren over de kaartverkoop voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hopen veel trouwe Oranjefans in de stadions te zien, maar ook de vele Amerikaanse supporters met Oranje-roots die ons team zichtbaar en hoorbaar komen steunen", zei secretaris-generaal Gijs de Jong van de voetbalbond.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."
17 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.
17 uur geleden