Feyenoord-trainer Slot: mooie avond, ook dankzij Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot had zo veel kansen voor beide doelen gezien in het duel met Olympique Marseille dat hij even moest nadenken of de 3-2-zege van zijn ploeg in de eerste halve finale van de Conference League terecht was. "Ik heb zoveel plotwendingen gezien, dat het bijna onmogelijk is om te bepalen wat verdiend is. Maar uiteindelijk denk ik wel dat we recht hebben op de winst", zei Slot bij Veronica na een open duel tussen de Rotterdammers en de nummer 2 van Frankrijk.
Slot concludeerde dat het ook dankzij Marseille een mooie voetbalavond was geworden in De Kuip. "We spelen vaker aantrekkelijke wedstrijden, maar voor een echt mooi duel heb je wel twee teams nodig die willen voetballen. Zij kozen extreem voor de opbouw van achteruit, waar ze heel goed in zijn. Druk zetten is onze grote kracht. Zo probeerden we ze op hun helft tot fouten te dwingen."
Slot sprak van een "prima uitgangspositie" waarmee zijn ploeg volgende week naar Marseille afreist. "Zeker gezien deze tegenstander met zo veel kwaliteiten. Maar dat is logisch op dit niveau."
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
41 minuten geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
44 minuten geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
8 uur geleden