Feyenoord-trainer Slot: mooie avond, ook dankzij Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot had zo veel kansen voor beide doelen gezien in het duel met Olympique Marseille dat hij even moest nadenken of de 3-2-zege van zijn ploeg in de eerste halve finale van de Conference League terecht was. "Ik heb zoveel plotwendingen gezien, dat het bijna onmogelijk is om te bepalen wat verdiend is. Maar uiteindelijk denk ik wel dat we recht hebben op de winst", zei Slot bij Veronica na een open duel tussen de Rotterdammers en de nummer 2 van Frankrijk.
Slot concludeerde dat het ook dankzij Marseille een mooie voetbalavond was geworden in De Kuip. "We spelen vaker aantrekkelijke wedstrijden, maar voor een echt mooi duel heb je wel twee teams nodig die willen voetballen. Zij kozen extreem voor de opbouw van achteruit, waar ze heel goed in zijn. Druk zetten is onze grote kracht. Zo probeerden we ze op hun helft tot fouten te dwingen."
Slot sprak van een "prima uitgangspositie" waarmee zijn ploeg volgende week naar Marseille afreist. "Zeker gezien deze tegenstander met zo veel kwaliteiten. Maar dat is logisch op dit niveau."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
20 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
1 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
2 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
20 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
23 uur geleden