Feyenoord-trainer Slot: mooie avond, ook dankzij Marseille
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot had zo veel kansen voor beide doelen gezien in het duel met Olympique Marseille dat hij even moest nadenken of de 3-2-zege van zijn ploeg in de eerste halve finale van de Conference League terecht was. "Ik heb zoveel plotwendingen gezien, dat het bijna onmogelijk is om te bepalen wat verdiend is. Maar uiteindelijk denk ik wel dat we recht hebben op de winst", zei Slot bij Veronica na een open duel tussen de Rotterdammers en de nummer 2 van Frankrijk.
Slot concludeerde dat het ook dankzij Marseille een mooie voetbalavond was geworden in De Kuip. "We spelen vaker aantrekkelijke wedstrijden, maar voor een echt mooi duel heb je wel twee teams nodig die willen voetballen. Zij kozen extreem voor de opbouw van achteruit, waar ze heel goed in zijn. Druk zetten is onze grote kracht. Zo probeerden we ze op hun helft tot fouten te dwingen."
Slot sprak van een "prima uitgangspositie" waarmee zijn ploeg volgende week naar Marseille afreist. "Zeker gezien deze tegenstander met zo veel kwaliteiten. Maar dat is logisch op dit niveau."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden