Feyenoord-trainer Slot laat basiselftal in Heerenveen ongewijzigd
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord begint de wedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van het KNVB-bekertoernooi woensdag met een ongewijzigd basisteam. Trainer Arne Slot kiest voor dezelfde elf spelers als zondag in de Eredivisie tegen Fortuna. Feyenoord won in Sittard met 4-2.
Op het middenveld speelt Javairô Dilrosun als meest aanvallende voetballer, met achter hem Mats Wieffer en aanvoerder Orkun Kökcü. Spits Santiago Giménez krijgt vanaf de zijkanten ondersteuning van Alireza Jahanbakhsh en Oussama Idrissi.
Verdediger Gernot Trauner, die zondag na lang blessureleed als invaller zijn rentree maakte, zit in Friesland op de reservebank. Slot heeft nog niet de beschikking over de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Sebastian Szymański en Patrik Walemark.
Vlak voor aftrap wijziging Heerenveen
Trainer Kees van Wonderen van sc Heerenveen moet noodgedwongen één wijziging doorvoeren. Het was de bedoeling dat Thom Haye zou starten, maar de middenvelder is ziek. Anas Tahiri neemt zijn plek over. Het basiselftal van sc Heerenveen is verder hetzelfde als afgelopen weekeinde. Heerenveen was lange tijd veel beter dan RKC, maar gaf het duel in het laatste halfuur uit handen (1-4).
Feyenoord won vorige maand in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Heerenveen met 2-1.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
22 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
54 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
1 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
3 uur geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
5 uur geleden