Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot laat basiselftal in Heerenveen ongewijzigd

Feyenoord-trainer Slot laat basiselftal in Heerenveen ongewijzigd

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord begint de wedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van het KNVB-bekertoernooi woensdag met een ongewijzigd basisteam. Trainer Arne Slot kiest voor dezelfde elf spelers als zondag in de Eredivisie tegen Fortuna. Feyenoord won in Sittard met 4-2.

Op het middenveld speelt Javairô Dilrosun als meest aanvallende voetballer, met achter hem Mats Wieffer en aanvoerder Orkun Kökcü. Spits Santiago Giménez krijgt vanaf de zijkanten ondersteuning van Alireza Jahanbakhsh en Oussama Idrissi.

Verdediger Gernot Trauner, die zondag na lang blessureleed als invaller zijn rentree maakte, zit in Friesland op de reservebank. Slot heeft nog niet de beschikking over de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Sebastian Szymański en Patrik Walemark.

Vlak voor aftrap wijziging Heerenveen

Trainer Kees van Wonderen van sc Heerenveen moet noodgedwongen één wijziging doorvoeren. Het was de bedoeling dat Thom Haye zou starten, maar de middenvelder is ziek. Anas Tahiri neemt zijn plek over. Het basiselftal van sc Heerenveen is verder hetzelfde als afgelopen weekeinde. Heerenveen was lange tijd veel beter dan RKC, maar gaf het duel in het laatste halfuur uit handen (1-4).

Feyenoord won vorige maand in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Heerenveen met 2-1.

Meer uit Voetbal

Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

7 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

12 uur geleden
Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

14 uur geleden
FIFA-voorzitter beschuldigt WK-critici in brief van haatzaaien

ZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.

16 uur geleden
FC Utrecht raakt aanvaller Rodríguez kwijt aan Deportivo Alavés

UTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.

16 uur geleden
Sloveense scheidsrechter WK-finale beëindigt loopbaan

MARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.

16 uur geleden
Doelman Courtois juicht komst Van Bommel als bondscoach toe

BRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.

1 dag geleden