Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot laat basiselftal in Heerenveen ongewijzigd

Feyenoord-trainer Slot laat basiselftal in Heerenveen ongewijzigd

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord begint de wedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van het KNVB-bekertoernooi woensdag met een ongewijzigd basisteam. Trainer Arne Slot kiest voor dezelfde elf spelers als zondag in de Eredivisie tegen Fortuna. Feyenoord won in Sittard met 4-2.

Op het middenveld speelt Javairô Dilrosun als meest aanvallende voetballer, met achter hem Mats Wieffer en aanvoerder Orkun Kökcü. Spits Santiago Giménez krijgt vanaf de zijkanten ondersteuning van Alireza Jahanbakhsh en Oussama Idrissi.

Verdediger Gernot Trauner, die zondag na lang blessureleed als invaller zijn rentree maakte, zit in Friesland op de reservebank. Slot heeft nog niet de beschikking over de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Sebastian Szymański en Patrik Walemark.

Vlak voor aftrap wijziging Heerenveen

Trainer Kees van Wonderen van sc Heerenveen moet noodgedwongen één wijziging doorvoeren. Het was de bedoeling dat Thom Haye zou starten, maar de middenvelder is ziek. Anas Tahiri neemt zijn plek over. Het basiselftal van sc Heerenveen is verder hetzelfde als afgelopen weekeinde. Heerenveen was lange tijd veel beter dan RKC, maar gaf het duel in het laatste halfuur uit handen (1-4).

Feyenoord won vorige maand in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Heerenveen met 2-1.

Meer uit Voetbal

Spits AS Monaco biedt excuses aan na maken moordgebaar naar fans

MONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.

12 minuten geleden
NEC-coach Schreuder schrikt van niveau van zijn ploeg bij Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.

33 minuten geleden
GVVV ontslaat oud-spits Van Beukering na wangedrag

VEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.

1 uur geleden
Real Madrid soepel langs Rayo Vallecano: 4-1

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.

10 uur geleden
Arsenal zet perfecte seizoensstart voort met winst op Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.

10 uur geleden
Cambuur boekt tegen zwak NEC eerste competitiezege: 3-0

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.

10 uur geleden
Trainer Míchel ziet Ajax zich herstellen van nederlaag tegen PSV

SITTARD (ANP) - Trainer Míchel Sánchez vindt dat Ajax zich in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard goed heeft hersteld van de verloren topper tegen PSV van vorig weekend (1-3). Dat zei de 50-jarige Spanjaard tegen ESPN na een ruime overwinning in Sittard (1-5).

11 uur geleden