Feyenoord-trainer Slot laat basiselftal in Heerenveen ongewijzigd
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord begint de wedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van het KNVB-bekertoernooi woensdag met een ongewijzigd basisteam. Trainer Arne Slot kiest voor dezelfde elf spelers als zondag in de Eredivisie tegen Fortuna. Feyenoord won in Sittard met 4-2.
Op het middenveld speelt Javairô Dilrosun als meest aanvallende voetballer, met achter hem Mats Wieffer en aanvoerder Orkun Kökcü. Spits Santiago Giménez krijgt vanaf de zijkanten ondersteuning van Alireza Jahanbakhsh en Oussama Idrissi.
Verdediger Gernot Trauner, die zondag na lang blessureleed als invaller zijn rentree maakte, zit in Friesland op de reservebank. Slot heeft nog niet de beschikking over de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Sebastian Szymański en Patrik Walemark.
Vlak voor aftrap wijziging Heerenveen
Trainer Kees van Wonderen van sc Heerenveen moet noodgedwongen één wijziging doorvoeren. Het was de bedoeling dat Thom Haye zou starten, maar de middenvelder is ziek. Anas Tahiri neemt zijn plek over. Het basiselftal van sc Heerenveen is verder hetzelfde als afgelopen weekeinde. Heerenveen was lange tijd veel beter dan RKC, maar gaf het duel in het laatste halfuur uit handen (1-4).
Feyenoord won vorige maand in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Heerenveen met 2-1.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
12 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
18 uur geleden