Feyenoord-trainer Slot kiest Kökcü als nieuwe aanvoerder
ROTTERDAM (ANP) - Orkun Kökcü is dit seizoen aanvoerder van Feyenoord. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag in zijn vooruitblik op de uitwedstrijd van zaterdag tegen Go Ahead Eagles. Verdediger Gernot Trauner, die de eerste wedstrijden van dit seizoen aanvoerder was, is benoemd tot tweede aanvoerder.
Kökcü neemt bij Feyenoord de aanvoerdersband over van Jens Toornstra, die onlangs de overstap maakte naar FC Utrecht. "Orkun is een geweldige speler en heeft een ontzettend goed seizoen gehad", aldus Slot. "Hij heeft de meeste wedstrijden in het eerste van Feyenoord gespeeld. Er is veel om te doen dat wij zoveel buitenlandse spelers in de selectie hebben, dan is het mooi dat de aanvoerder een zelf opgeleide speler is. Ik denk ook dat het goed is voor zijn ontwikkeling, dat hij daarin een volgende stap kan zetten."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
6 uur geleden