Feyenoord-trainer Slot kiest Kökcü als nieuwe aanvoerder
ROTTERDAM (ANP) - Orkun Kökcü is dit seizoen aanvoerder van Feyenoord. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag in zijn vooruitblik op de uitwedstrijd van zaterdag tegen Go Ahead Eagles. Verdediger Gernot Trauner, die de eerste wedstrijden van dit seizoen aanvoerder was, is benoemd tot tweede aanvoerder.
Kökcü neemt bij Feyenoord de aanvoerdersband over van Jens Toornstra, die onlangs de overstap maakte naar FC Utrecht. "Orkun is een geweldige speler en heeft een ontzettend goed seizoen gehad", aldus Slot. "Hij heeft de meeste wedstrijden in het eerste van Feyenoord gespeeld. Er is veel om te doen dat wij zoveel buitenlandse spelers in de selectie hebben, dan is het mooi dat de aanvoerder een zelf opgeleide speler is. Ik denk ook dat het goed is voor zijn ontwikkeling, dat hij daarin een volgende stap kan zetten."
Meer uit Voetbal
SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
24 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
2 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
17 uur geleden