Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-trainer Slot keek met verbazing én respect naar Ajax

Feyenoord-trainer Slot keek met verbazing én respect naar Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot heeft eerder deze week met verbazing én met respect naar Ajax gekeken. Enerzijds was de trainer van Feyenoord zondagavond verbaasd over de ontwikkeling omtrent Marc Overmars, anderzijds was hij onder indruk van het spel van de Amsterdammers in de KNVB-beker.

"In eerste instantie was ik compleet verrast toen ik zondagavond Studio Voetbal aan het kijken was en dat nieuws voorbij kwam. Volgens mij hoorde ik een speler van Ajax zeggen dat hij dacht dat het account van Ajax gehackt was. Dat is ook het eerste waaraan je zit te denken. Maar dan blijkt het waar te zijn en dan is dat wel even schrikken", zei Slot over de rivaal uit Amsterdam.

Naar aanleiding van de gebeurtenissen bij Ajax zijn er de afgelopen dagen ook bij Feyenoord gesprekken gevoerd over seksueel overschrijdend gedrag. "Daar heb je het met de vrouwen die hier werken wel over, al werken er niet zo heel veel op trainingscomplex 1908. Maar ze ervaren de werksfeer als heel prettig", aldus de trainer. "Het zou me verbazen als daar in het verleden geen aandacht aan besteed is."

Ontwikkeling

Slot werd ook gevraagd of hij denkt dat de Overmars-rel wellicht invloed kan hebben op de strijd om het kampioenschap. "Bij Ajax speelt er op directieniveau zeker iets, maar ik denk dat de spelers woensdag hebben aangetoond dat ze in staat zijn heel erg goed voetbal te spelen. Vitesse-trainer Thomas Letsch was onder de indruk en ik denk dat hij niet de enige trainer is die daarvan onder de indruk was." Ajax versloeg Vitesse ondanks de onrust overtuigend in de KNVB-beker, met 5-0.

Niet alleen qua punten is het gat met koploper Ajax groot, aldus Slot. "Dat is het gevolg van jarenlang met dezelfde trainer aan een bepaalde speelwijze werken, met ongelooflijk goede individuen die voor miljoenen naar Amsterdam komen." Nummer 3 Feyenoord richt zich daarom in eerste instantie op PSV, dat 1 punt meer heeft. "Voetbaltechnisch zitten we ze op de huid. Maar in besprekingen gaat het niet over de eerste, tweede of derde plek. Waar we constant mee bezig zijn, is dat we aan het einde van het seizoen ons beste voetbal willen spelen. Daarvoor moeten we ons constant doorontwikkelen", aldus Slot, die met het vertrek van PSV-trainer Roger Schmidt niet zoveel kan. "Bij PSV gebeurt niet zoveel en dat een trainer zijn contract niet verlengt, gebeurt overal. Dat vind ik niet zo spannend."

Zondag wacht Feyenoord de uitwedstrijd tegen RKC. De aftrap is om 14.30 uur. Feyenoord beschikt over een fitte selectie. Reiss Nelson hervat zaterdag de training en zijn meespelen is onzeker.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

13 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

13 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

16 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

17 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

17 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

17 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

17 uur geleden